Rozešla Inna Puhajková nejhezčí pár obrazovek? Uděláme vám v tom jasno!

Dokonce se spekulovalo, že za jejich rozchodem stála Inna Puhajková, což Hrdlička kategoricky popřel. | foto: koláž Expres.cz

Proč Lucie vyhodila sporťáka Hrdličku z jejich společného domova? Měla mu totiž přijít na jeho zálety, u nichž se nyní skloňuje jméno jedné ženy - Inna Puhajková. Pravdu znají jen oni tři, nicméně Inna neváhala a pro Expres se bez okolků k celému skandálu vyjádřila.

Byla to romantika tekoucí na nás každý den z obrazovek televize Nova - nejznámější moderátorka hlavních večerních zpráv a její koloušek, co po ní ve sportovní rubrice přebíral slovo.

Achich.

Jenže život nejsou filmy podle Rosamundy Pilcher a občas, pardon dost často se stane, že velká láska skončí velkým hněvem. Zvláště, zatouží-li jeden z dvojice okusit hebkost trávníku na sousedově dvorku.

Lucie Borhyová (37) vykopala svou o jedenáct let mladší Hrdličku (26) z domu, vyházela mu věci a definitivně před ním zavřela dveře. A nepomohlo ani to, že pár spolu má dceru Lindu.

Fotogalerie

Za vším totiž stál ten pověstný pohár, co už přetekl Michalovými zálety. A ten poslední měl být opravdu pikantní, milostný trojúhelník v přímém přenosu - namočili do něj Innu Puhajkovou!

Ta s ním sice sdílela jednu obrazovku, ale dost rezolutně vyvrací, že by společné měli mít i lože.

„V prvé řadě jsem už tři čtvrtě roku šťastně zamilovaná do svého přítele, se kterým plánujeme společné bydlení. Nemám jediný důvod nabourávat se někomu do vztahu. Za druhé - S Michalem jsme kolegové, máme pouze přátelský vztah a nevidím nic špatného na tom, zajít si jednou za čas s kolegy na skleničku. A podotýkam, že jsme spolu nikdy nikde nebyli sami, jak je všude podávano! Toť vše,“ napsala nám a tím to považuje za uzavřenou záležitost.

My tedy v tomhle případě také.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:36 11. února 2016. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  81
 • Trapas
  55
 • Tvl
  35
 • Cože
  34
 • Super
  32
 • Sladký
  25
Komentáře