Kdopak nám tu řádí na sítích? Romana ze Svatby už stihla pozurážet i půlku svých fanoušků

17. prosince 2021
Romana Boukalová (27) to na sociálních sítích pořádně rozjíždí. Zatímco si její televizní exmanžel Jaroslav Peňáz (36) užívá na Zanzibaru se svojí novou holkou, ona doma v Hradci přes Instagram uráží, koho může. A když už se nemůže obouvat do Jardy, hádá se alespoň s fanoušky v komentářích.

Romana Boukalová ze Svatby na první pohled to na sociálních sítích pěkně rozjíždí. Profil má sice soukromý, co se děje za zdí, je ale úplně jiná úroveň bizáru. Zatímco si její televizní manžel Jarda našel novou sympatickou brunetku, se kterou se vyhřívá na pláži na Zanzibaru, Romana dělá na Instagramu reklamy, na co může.

Kosmetika Balea, nejlevnější z drogerie DM? Máme balíček. Pletené no name šaty? Máme slevu! Kosmetika, o které nikdo nikdy neslyšel? Neberte to, když dostanete slevu deset procent! Nechceme tím útočit jenom na Romanu, protože dnes už dělá reklamy na Instagramu fakt úplně každý. I když je fakt, že ona bere, co může.

K tomu nepřestává sem tam sdílet i nějakou tu odhalenou fotku, na tomto poli se ale prozatím poměrně uklidnila. Jardovi také nezapomíná posílat nepřímé vzkazy. Ten se totiž ve videu na její adresu vyjádřil s tím, že nechápe legraci.

Když ji prvně uviděl, měl pocit, že je pohodářka, pak ale přišlo prozření. Romana si naopak myslí, že je vtipná až až, ale lidé mají problém spíše s jejím způsobem humoru a sarkasmem. Na sítích si kromě toho notuje s Andreou Eliášovou, druhou televizní manželkou, která se s Kadrim rozhodla v experimentu nepokračovat.

„Ty jsi krásná,“ rozplývá se Andrea nad Romčou a ta jí nadšeně odepisuje, jaká je to její láska.

A je to dobře, že se holky skamarádily. Když už jim realitní show nepřinesla lásku, přinesla jim do života alespoň nějakou tu „nejku“. Jenže pak se nám na Romanině Instagramu rozmohl ještě jeden takový nešvar, a to sprosté urážky. Není výjimkou, aby Romana natočila storíčko, v němž všechny pošle tam, kde slunce nesvítí.

Do lidí, kteří jí píší negativní komentáře, se pouští s oblibou a svými argumenty je cupuje na kousíčky.

Romana Boukalová už dělá ty nejlevnější reklamy úplně na cokoliv. Bere pod ruku všechno, co jí pošle kdejaká no name firma.

Když jí třeba napsala jedna z divaček Svatby, že je Jarda pohodář a Romča se jí zdá afektovaná a nevyrovnaná, reality hvězdička si to nenechala líbit.

„Takže Míšo, pojďme si říct na rovinu, že váš komentář sem pod fotku úplně nepatří, ale nevadí. Já jsem žena a jsem taková, jaká jsem, a nestydím se za sebe,“ začala Romana a my už toho Jardu také chápeme.

Protože než sklopit uši a poslouchat, že je snad na nás něco špatně, radši si zahrajeme na boha s tím, že nás přece nikdo předělávat nebude, že ano. A že je Romča žena, jsme si všimli.

„To, že vy jste zjevně stoprocentní, za to vám zatleskám. Užívejte života. Lidé, kteří mě neumí nějakým způsobem vystát, v mém životě nemají co dělat. That’s it. Já to mám v hlavě srovnané moc dobře a nepotřebuji mít každého za kamaráda,“ vzkázala Boukalová fanynce.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 sobota 16. dubna 2022. Anketa je uzavřena.

  • 43
  • 41
  • 7
  • 4
  • 3
  • 3