jít naiDNES.cz

Do šesté řady Tváře ulovili Romana Zacha. Předtím zářil ve StarDance!

Roman Zach je pro show Tvoje tvář má známý hlas jako stvořený. | foto: Herminapress

Zatímco účastníci konkurenční StarDance jsou pomalu poodhalováni, sestavu šesté řady show Tvoje tvář má známý hlas, která je přímou konkurencí taneční soutěže, se vedení televize Nova daří úspěšně tajit. Expresu se přesto podařilo vypátrat jméno jedné z hvězd. A nutno říct, že jde o zajímavou volbu. Nově se podařilo ulovit hvězdu osmé řady StarDance Romana Zacha!

Je český rybníček opravdu tak malý a je nedostatek talentovaných umělců, nebo tvůrci pořadů jen nemají fantazii a neradi dávají šanci novým tvářím?

Ať je to, jak chce, jeden dramaturg vykrádá toho druhého. Zřetelné je to například z volby účinkujících pořadů StarDance a Tvoje tvář má známý hlas. Tvůrci těchto dvou pořadů se totiž navzájem vykrádají.

Je jedno, kdo s tím začal první, hlavní je, že se to děje. Stačí se podívat o několik řad nazpět. Zatímco v roce 2016 Adam Mišík zářil v Tváři, loni už kroutil boky ve StarDance. A rozhodně nebyl první, kdo se objevil v obou pořadech.

Jitka Schneiderová také dostala laso do novácké show poté, co se ve StarDance dostala až do finálové dvojky, čímž se zasloužila o pozvánku do Tváře. Nově se loni dokonce podařilo uloupit České televizi jednoho z porotců, když do páté řady dostali Jana Révaie.

A nyní znovu sáhli mezi účastníky StarDance, když vybrali Romana Zacha. Nutno ale říct, že pro Zacha je to návrat „domů“. Na Nově totiž v roce 1995 začínal svou seriálovou kariéru, když se objevil v seriálu Nováci. Zahrál si i v seriálech Redakce, Ordinace v růžové zahradě, Soukromé pasti či Expozitura.

Otázkou je, kdo další kývl na nabídku objevit se v šesté řadě show Tvoje tvář má známý hlas. S jistotou víme, že to nebudou zpěvačky Lucie Vondráčková a Monika Absolonová. Ty sice nabídku dostaly, ale s díky ji odmítly.

Fotogalerie

Komentáře