Roman Vojtek požádal o ruku Petru Vraspírovou a byl to doják jako trám

Romanovi to s Petrou nesmírně sluší. | foto: Herminapress

Sympatický herecký pár Roman Vojtek (42) a Petra Vraspírová (26) spolu randí už tři roky, ale zamilovaní jsou stále stejně jako na začátku vztahu. Proto je jasné, že se jich každý ptá na to, kdy bude konečně svatba. Nejdříve mlžili, ale teď konečně přišla ta pravá žádost o ruku.

Herec Roman Vojtek už jedno manželství zažil a neskončilo zrovna slavně. S manželkou se za velkých emocí rozešli těsně před narozením druhého dítěte a od té doby byl miláček národa zaškatulkován jako „ten, co opustil manželku před porodem“.

Jenže poté, co potkal krásnou herečku Petru Vraspírovou, najednou si svou image začal vylepšovat. K partnerce se chová jako pravý gentleman, neustále ji zásobuje dárečky, vyznává lásku, až ostatní ženy blednou závistí, chtěly by mít po boku také tak starostlivého muže.

Ale Petra se pořád nedočkala zásnubního prstýnku. Až doteď, konečně se stane paní Vojtkovou! A o tu velkou novinu se partneři museli podělit, i když to nejdřív vůbec nechtěli nikomu říct.

„Petře jsem nejprve dal dárek k narozeninám. Byla už z něj celá dojatá. Říkala, jak jsem hodný, že jsem pro ni připravil takový krásný den. A že teď už můžeme dělat jen to, co chci já. No a já tedy udělal to, co jsem chtěl, a vytáhl krabičku s prstýnkem… Bylo to opravdu moc hezké. Asi půl hodiny jsme brečeli a vyznávali si lásku,“ řekl herec časopisu Sedmička.

Konečně se herečka dočkala. Chtěla vztah posunout dál a teď to konečně přišlo. A dokonce se oba nebrání ani miminku.

Tak do toho roka bychom asi chtěli zkusit pracovat na miminku. Nechci být stará maminka, ráda bych měla dítě v nejbližší době, abych na něj měla energii,“ řekla s úsměvem Petra.

Roman jí jen přitakával a bylo na něm vidět, že se už nemůže dočkat, až se stane trojnásobným tatínkem. S bývalou ženou má dvě děti, které naštěstí s jeho současnou partnerkou skvěle vycházejí, což je pro něj nejdůležitější. A teď už jen porodit jim brášku či sestřičku.

Fotogalerie

Komentáře