Čtvrtek 29. února 2024, svátek má Horymír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Pozitivní Vojtek a jeho negativní ženy: Covid otevřel staré rodinné rány

  Jako by nestačilo, že Roman Vojtek (48) a jeho dvě děti lehli s koronavirem. Těhotnou manželku Petru pro jistotu „vyexpedoval“ k rodičům na Moravu a na Instagramu si postěžoval na nezodpovědnost některých lidí. Co čert ani Roman nechtěl, že se jeho současná žena nevybíravě otřela o jeho bývalku, která si to nenechala líbit. Správňák Roman měl co dělat, aby své ženy uklidnil.

  „Ano, chytli jsme taky koviďáka. A to hned všichni tři. Já i děti. Jedeme v karanténě několikátý den. Peťka je naštěstí, pár dní před porodem, v pořádku. Zatím. Čekají ji další testy. Nebydlí teď s námi. Je jinde a nám se moc stýská,“ informoval před pár dny na Instagramu Roman Vojtek.

  „Já to čapnul od dětí, které, jak jsme zjistili, se bohužel nakazily kvůli nezodpovědnosti a laxnímu přístupu,“ rozohnil se herec.

  „Máme nouzový stav, všichni víme, co to znamená a obnáší, ale jsou lidé, kteří se dál scházejí, i když jim není třeba nejlépe, chodí na návštěvy k dalším rodinám, kamarádkám a absolutně nedomýšlejí následky svého chování. Rozhodně tu nechci moralizovat a nikoho poučovat. Jsme dospělí a máme právo na svůj názor na celou situaci,“ pokračoval Vojtek, aniž by někoho obvinil.

  Našlo se dost lidí, kteří v jeho vyjádření viděli „nenápadnou“ obžalobu jeho exmanželky Terezy. Korunu tomu pár dní nato nasadila Petra Vojtková, která to jistě myslela „dobře“.

  „Nikoho jiného už nemají,“ utrousila na adresu Vojtkových dětí, aniž by zohlednila jejich matku Terezu.

  „Haló, já s dovolením ještě žiju! Přestože jsem to nikdy neudělala, musím tady reagovat na, pro většinu národa, doufám, dost nezajímavou kauzu mého bývalého manžela s koronavirem,“ předeslala na Instagramu Tereza Vojtková.

  „Prohlášení jeho nové manželky se týká už i mých dětí! Opravdu nemají jen tatínka, mají i maminku, která je rozhodně nemá míň ráda, když svou lásku a péči veřejně neprezentuje. Mám jako neveřejná osoba prostě jen jiný postoj k médiím a sociálním sítím a zejména dětem na nich,“ doplnila maminka Vojtkových dvou dětí.

  Kvůli koronaviru, který měl Roman Vojtek i jeho dvě děti, musela jeho těhotná manželka Petra k rodičům na Moravu.

  „Nechci se nikoho dotknout, prezentuji jen svůj názor a nikomu ho rozhodně nevnucuji, přestože se spoustou věcí nesouhlasím. Editka a Beník nejsou žádní sirotci!“ dodala Tereza Vojtková.

  Od té doby se Vojtek snaží postovat samé pozitivně naladěné fotky a nepouštět se do velkých věcí. Nezbývá než doufat, že současnou ženu Petru „nabrífoval“, aby se příště do podobných vyjádření nepouštěla.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 16:41 sobota 6. března 2021. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   55
  • Trapas
   51
  • Tvl
   31
  • Super
   25
  • Sladký
   23
  • Cože
   21
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...