Vojtek sedl do Koničky, zaškňúřil sa a pak si užíval sexy melounky na Slapech

27. srpna 2020
Roman Vojtek (48) to umí roztočit! Nedávno s manželkou nasedli do Koničky, rozumějte nového vozu, který teď nenásilně propaguje na sociální síti, a vyrazili směr Slapy. Tam si s Petrou užili báječný den spolu s manželi Veronikou a Biserem Arichtevovými. „Trávit den se dvěma sexy melounky a jedním šarysmákem byla nádhera,“ pochvaloval si herec.

„Ani nevím, jestli je k těmto fotkám potřeba něco psát. Ani ne, co? Trávit den se dvěma sexy melounky a jedním šarysmákem byla nádhera. Díky za návštěvu, krásný den, dobrý šampus a úžasný sýr,“ zvolal Roman Vojtek na adresu malebného odpoledne na Slapech, které trávil s manželkou Petrou a manželi Veronikou a Biserem Arichtevovými.

U vody si všichni čtyři užili královskou porci zábavy, došlo i na „břišní souboj“ těhotných hereček, které už to mají za pár. Došlo i na jazykové okénko.

„Víte, jak se tomuto výrazu tváře říká u nás na Valašsku? Že sa škňúřím. Znáte to? Máte taky nějaké čupr výrazy z vašeho kraje? Tak ať se dnes co nejméně škňúříte a ten vítr, co je všude, ať odvane pryč,“ napsal k momentce, na níž stojí proti ostrému slunci. 

Léto ale Vojtek nemá jen odpočinkové, ale i pracovní. „Po půl roce mám na sobě oblek. Jel jsem dnes Koničkou do Práglu, protože jsem točil předtáčku ke slavnostnímu zahájení filmového festivalu ve Zlíně. Ano, bude! Z koronatájmu se přesunul na 4. až 10. září a já vás na něj zvu. Takže za pár dní se těším ve Zlíně,“ poznamenal na sociální síti, kde nenásilně zpropagoval nejen zlínský filmový festival, ale i svůj nový vůz. 

I když se hvězda Vyprávěj zuby nehty brání tomu, že by barterování věcí povýšil na ctnost, ve finále je mu velmi příjemné a je jen otázkou času, kdy jeho a Petřin Instagram zaplaví fotky kočárku, plenek a oblečení na miminko, které se má co nevidět narodit.

Což o to, člověk mu to přeje, vždyť je takový klaďas a sympaťák, jen by to nemusel dělat tak toporně, a když na to někdo upozorní, bránit se a tvářit se, že mu placené spolupráce jsou cizí a vyloženě proti srsti.

Snad dětský kočárek pojmenuje stejně familiárně jako vůz Hyundai Kona, jímž aktuálně jezdí.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:08 pátek 25. prosince 2020. Anketa je uzavřena.

  • 57
  • 26
  • 26
  • 24
  • 22
  • 21
Komentáře