Čtvrtek 29. února 2024, svátek má Horymír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Dceři nedal ani korunu na dům, tvrdí Vojtkova tchyně. Lže a ubližuje dětem, brání se herec

  Jak to skutečně bylo s domem, který měl Roman Vojtek koupit bývalé manželce? | foto: Instagram/Profimedia

  Roman Vojtek se stal terčem útoku bývalé tchyně, která se ozvala médiím s tím, že Tereza skončila kvůli Vojtkovi na ulici. Zároveň popírá, že zpěvák zafinancoval matce jeho dvou dětí nový dům. Co na to Vojtek? „Ubližujete našim dětem,“ ohradil se.

  Před nedávnem prosákla do médií informace, že měl Roman Vojtek (45) své bývalé manželce Tereze zakoupit nový dům v Jesenici za bezmála 4 a půl milionu korun, kam se měla spolu s dětmi přestěhovat. 

  On se vrátil zpět do domu v Řitce, kam se nastěhoval se svou současnou partnerkou Petrou Vraspírovou. Vše po vzájemné dohodě. 

  Jeví se to doslova idylicky, kdyby se do celé záležitosti nevložila Vojtkova bývalá tchyně. Ta do médií podala prohlášení, že Roman Tereze dům v Jesenici rozhodně nezafinancoval. 

  „Můžu vás ubezpečit, že dům si Tereza postavila sama z peněz z majetkoprávního vyrovnání po rozvodu a z prodeje bytu, který vlastnila dávno předtím, než poznala pana Vojtka. Ten k výstavbě nového domu v Jesenici nepřispěl ani radou, ani rukou,“ řekla Pestrému světu. 

  Nezapomněla navíc zdůraznit, že Tereza skončila kvůli zpoždění stavby s dětmi na ulici. Útočiště musela hledat u rodičů a sourozenců, než se dům dostaví, zatímco Vojtek se stěhoval do domu v Řitce. 

  Tereza a Roman ještě v dobách, kdy bylo všechno v pořádku.

  Že Tereza bydlela nějaký čas v bytě rodičů, přiznala i ona sama.  „Musela jsem rodiče vystěhovat na chatu a využít k bydlení jejich byt, který není zrovna největší,“ řekla v létě Vojtkova bývalá manželka Blesku. 

  Sám zpěvák se rozhodl na obvinění zareagovat veřejně prostřednictvím videa na svém Instagramu: „Paní Janoušková, psát tohle do Pestrého světa, vždyť to jsme dělali na základce,“ uvedl ironicky. 

  „Vezměte si, že tím ubližujete jen sama sobě a nejspíš našim dětem, které si to možná v budoucnu někdy přečtou. Na ulici určitě neskončily (Tereza a děti, pozn. red.), vy to moc dobře víte, a pokud byste chtěla vidět nějaké doklady o tom, co všechno jsem zaplatil a nezaplatil, tak se obraťte na mě,“ dodal rozhodně.

  Podle Romana trpí jejím chováním jen její vnoučata.

  Pro Pestrý svět navíc dodal: „ Na všechno mám doklady. Existuje smlouva, výpisy z účtu. To, co tvrdí paní Janoušková, je lež.“

  Co se týká toho, že měla Tereza skončit na ulici, řekl: „Na ulici rozhodně nezůstala. Bydlela v bytě rodičů, který byl v té době prázdný. Navíc byla během léta na třech dovolených, takže na ulici možná byla, ale někde u moře,“ uzavřel celou záležitost s tím, že její vystěhování bylo skutečně způsobeno prodloužením termínu dostavby. 

  S tím se však dle Vojtka nedalo nic dělat, jemu samotnému totiž vypršela roční smlouva na byt a vše se odehrálo dle jejich společné dohody.

  Vojtek platí Tereze každý měsíc alimenty ve výši 40 tisíc korun, koupil jí navíc auto dle jejího vlastního výběru za 850 tisíc a přispívá i na mnoho dalších věcí. Jaká je realita, vědí pouze oni dva. 

  Nebo i paní Janoušková?

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 10:01 sobota 13. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   53
  • Tvl
   11
  • Sladký
   8
  • Super
   7
  • Cože
   6
  • Haha
   3
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...