Se ženou nemáme takové trable jako lidé v paneláku, co musí do práce, říká Roman Skamene

30. listopadu 2021
Herec Roman Skamene (67) Expresu přiznal, že kdyby konečně nezačal myslet na zadní kolečka, nevěděl by, jak by s manželkou celou pandemii covidu-19 přežili. Dříve měl s penězi velké problémy a dluhy, ale to ho právě naučilo si začít šetřit, aby bylo i na zlé časy, což se během koronaviru hodí. Prý je ale skromný. Co mu vystačí k životu?

Herce Romana Skamene jsme potkali na slavnostní premiéře rodinné komedie „Tady hlídáme my“, byl ve velmi dobré náladě, neustále se s někým bavil a hýřil vtipem. Je totiž rád, že konečně mohl pracovat, což během pandemie koronaviru nemohl.

Naštěstí ale myslel už dříve na zadní vrátka a s manželkou si našetřili. Jinak by nevěděl co dělat, i když sám říká, že toho k životu moc nepotřebuje.

„My jsme s manželkou v důchodu na chaloupce sami, takže nás to vlastně tolik netrápí. Nemáme takové problémy jako třeba lidé z paneláku, kteří musí chodit do práce. Jsme důchodci, ale celá ta situace kolem koronaviru nás mrzí,“ říká pro Expres sympatický herec.

Pavel Nový s kolegou Romanem Skamene.

I když už tak aktivně nepracuje, stejně to pocítil především v divadle, kde se snaží být stále aktivní.

„Divadla ruší představení, zájezdy taky. Na jaře se to přehazovalo na podzim, teď už nevím, kam se to bude dál  přehazovat. Ale máme s manželkou nějaký základ, s penězi problémy nejsou, nemusíme plakat,“ dodal s nadhledem Roman Skamene. 

Roman Skamene s vnučkou

Rodinná idylka u Romana Skamene: s manželkou, dcerou a vnučkami

Nejradši tráví čas ve společnosti nejen manželky, ale také dcery a jejích ratolestí. Vnoučata mu dělají ve stáří největší radost a dokáže s nimi „blbnout“ i celé  hodiny. 

Jak se připravuje hercova rodina na Vánoce? Podívejte se na videorozhovor. 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 středa 30. března 2022. Anketa je uzavřena.

  • 34
  • 13
  • 9
  • 6
  • 2
  • 1