jít naiDNES.cz

Šebrle se hroutí: Omlouvám se za muchlovačku, bylo to tím vedrem!

Dováděl nejdřív s Láďou Hruškou. | foto: Expres.cz: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Na večírek televize Prima Roman Šebrle jen tak nezapomene. Odvezl si z něj totiž asistentku obchodního oddělení a ráno měl z ostudy kabát. Tvář primáckých zpráv (ne)vědomě míří vysoko! Teď ale zpytuje své svědomí.

Moderátor televizního zpravodajství Roman Šebrle se na večírku televize Prima odvázal víc, než je zdrávo. Přímo před zraky kolegů i nadřízených předváděl vášnivý tanec s blondýnkou v krátce střižených modrých šatech.

Expres.cz se podařilo zjistit, že jde o asistentku obchodního oddělení Denisu, která se v minulosti věnovala tanci a pohybovým sportům. To vysvětluje její zkušené pohyby a divoké tanečky s Šebrlem, které ti dva dovršili vášnivou líbačkou.

Když jsme ženatého Šebrleho kontaktovali, nezvedal nám telefon. Dle našich informací se ale po probuzení psychicky zhroutil.

Jakmile se však k němu dostaly fotografie z předešlého večera, zkontaktoval se s tiskovým oddělením Primy, které rozeslalo jeho prohlášení. 

„Mrzí mě, že jsem se včera večer choval tak, že na sebe rozhodně nemohu být pyšný. Je teď jen na mně, abych tento alkoholový přešlap umocněný extrémním vedrem, za který jsem se omluvil a omlouvám se, odčinil,“ uvedl.

A omlouvat se bude muset i u vedení. Namísto podzimního schématu, které televize během velkolepé akce na Štvanici představila, se totiž řeší Šebrleho muchlovačka s kolegyní.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:00 1. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  79
 • Haha
  67
 • Super
  32
 • Tvl
  31
 • Cože
  19
 • Sladký
  13
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Středa 20. listopadu 2019, svátek má Nikola
EXPRES

jít naiDNES.cz