Šebrle svedl asistentku obchodního oddělení Primy. A jedna mu nestačila!

Dívky se mu tam střídaly jedna za druhou. | foto: Roman Šebrle

Ještě předtím než se Roman Šebrle lísal k blondýnce v modrých šatech, bavil se s jinou dámou. Pozornost věnoval neznámé brunetce, s níž si dokonce vyměnil telefonní číslo.

Ženatý moderátor Roman Šebrle je zřejmě první „obětí“ parného počasí. Muchlovat se na večírku Primy s povlávající kolegyní s (ne)vědomím toho, že všude kolem jsou novináři, ochranka, hosté a fotografové, to chce vážně odvahu!

Šebrle na to šel postupně. Nejprve na parketu dováděl s Láďou Hruškou a kamarády, následně se přesunul k ženám, s nimiž laškoval a dobře se bavil. Dvěma však věnoval větší pozornost než ostatním.

S dámou ve žlutých šatech se sblížil v hloučku lidí a následně ji odvedl opodál, aby si spolu vyměnili telefonní kontakty.

To však nikdo nečekal, že jen pár minut na to bude dovádět s asistentku obchodního oddělení, pohlednou blondýnkou Denisou.

S tou před zraky všech předváděl neuvěřitelné taneční kreace, které poté završil vášnivou líbačkou za nákladním vozem. Denisu si Šebrle poté odvezl taxíkem neznámo kam.

Fotogalerie

Komentáře