Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Zamilovaný Šebrle na horách: Lyžovačka v Itálii s krásnou Hedvikou. Co je spojuje?

  Roman Šebrle s novou láskou na horách. | foto: Instagram

  Po rozvodu si plnými doušky užíval single života. Rozjížděl to na mejdanech a často randil s výrazně mladšími ženami. Zdá se, že rebelské období Romana Šebrleho (49) je ale u konce. Bývalý skvělý atlet a dnes moderátor CNN Prima News totiž září po boku své kolegyně, primácké reportérky Hedviky Liškové (44)! Dvojice už vztah netají, Roman se pochlubil společnou fotkou z lyžovačky v italských horách!

  Olympijský šampion z Atén Roman Šebrle na svém Instagramu ve stories sdílel snímek z italského Livigna, kde si užíval zasněžené hory. Nebyl sám, společnost mu dělala jeho nová láska, reportérka CNN Prima News Hedvika Lišková.

  „Ještě by se dalo týden vydržet. Kdy máte prázdniny vy?“ napsal ke snímku evidentně spokojený Šebrle, který po sérii krátkodobých známostí zase našel ženu, se kterou mu je dobře.

  Hedvika Lišková a Roman Šebrle na horách

  Roman i Hedvika jsou oba několikanásobní rodiče. Zatímco bývalý desetibojař má z předchozího vztahu dvě děti, syna Štěpána a dceru Kateřinu, Lišková má děti tři.

  Kromě toho je ještě spojuje práce a láska ke sportu. Pohledná reportérka se aktivně věnuje vodním sportům a józe.

  Hedvika Lišková

  To, že Šebrle sdílel společný snímek s novou partnerkou, naznačuje, že jejich vztah je vážný. Není tajemstvím, že po rozvodu s exmanželkou Evou byl Šebrle tak trochu jako utržený ze řetězu.

  Moderátor a bývalý skvělý sportovec si užíval divoké večírky a střídal výrazně mladší ženy. Před dvěma lety byl Šebrle spojován s blondýnkou Lenkou, s níž se i ukazoval na veřejnosti. Jeden ze čtenářů Expresu zase Romana vyfotil během romantického dostaveníčka s ambiciózní modelkou Ellen .

  „Napsali jsme si na Instagramu a Roman mě pak pozval na večeři. Po ní jsme šli ještě i do baru, ale byl z toho nakonec jen jeden večer, nic víc. Domů jsme odjížděli každý sám,“ prozradila tehdy Expresu modelka.

  Předloni Šebrle také řádil jako uragán na primáckém večírku v Duplexu, kde si až do ranních hodin užíval alkohol a také pozornost krásných slečen.

  Zdá se, že toto rebelské období má ale Šebrle už definitivně za sebou. Soudě podle toho, jak dlouho si Roman a Hedvika „lajkují“ příspěvky na Instagramu, je zřejmé, že to spolu táhnou už nějaký ten pátek.

  Fotogalerie