jít naiDNES.cz

Ženatý Šebrle líbal cizí ženu: Opřel ji o dodávku, pak spolu odjeli taxíkem

Ženatý Šebrle se na firemním večírku pro novináře spustil s cizí ženou v modrých šatech. | foto: Pavel DvořákExpres.cz

Tisková konference televize Prima se pro Romana Šebrleho změnila v divokou jízdu plnou vášně. Hned po skončení oficiální části programu bývalý sportovec upnul svou pozornost na ženu v modrých šatech a laškoval s ní na parketu. Tanečky plné doteků nakonec zakončil líbačkou mezi zaparkovanými vozy a odvozem domů...

Bývalý sportovec a nyní moderátor Roman Šebrle si z večírku televize Prima odvezl víc než jen veselé historky a zážitky se svými kolegy. Fotoreportéři Expres.cz zaznamenali jeho divokou jízdu s kolegyní v modrých šatech, se kterou se náramně bavil, přestože doma na něj čekala manželka Eva.

Šebrle se nejdříve na parketu bratříčkoval s amatérským kuchařem Láďou Hruškou, následně svou pozornost upnul na ženu ve žlutých šatech, s níž si poté vyměnil i telefonní číslo, a následně skončil v objetí veselé blondýnky. S tou předváděl opravdu nevídané taneční kreace – neustále ji zakláněl, zvedal a držel pevně za zadek. 

Tanec po chvíli dvojici nestačil, a tak se utíkala skrýt mezi zaparkovaná auta, kde vystřihla několikaminutovou líbačku provázenou něžnými doteky i vášnivými pohledy. 

Poblázněná dvojice se poté odebrala opět na parket, kde o vzájemné přitažlivosti nebylo diskuze. Znovu se přede všemi dotýkali a projevovali si náklonnost.

Šebrle proto usoudil, že by bylo lepší z večírku zmizet, a tak zavolal taxi, na které čekali dlouhých dvacet minut. Během té doby s ženou nacvičoval zvedačky jako z Hříšného tance a mezitím ji opět líbal a osahával jí hýždě.

Dvojice poté rozesmátá nastoupila do jednoho vozu a odjela neznámo kam.

Zda tedy Šebrle jen blondýnku doprovodil domů, anebo až do ložnice, je otázkou. Manželce bude mít každopádně co vysvětlovat. Z fotografií a skutečnosti, co na večírku vyváděl, se bude jistě dlouze zpovídat.

Kdo je dívka v modrém? A co nám na to řekl Šebrle? Nové informace již brzy.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:06 1. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  203
 • Super
  79
 • Haha
  69
 • Tvl
  64
 • Sladký
  38
 • Cože
  36
Komentáře

Mohlo by vás zajímat