Recept na manželství podle Šebrleho: Vztah si utužujeme extrémy!

Moderátor Roman Šebrle je s manželkou Evou již více než osmnáct let. Expresu nyní prozradil, jak si udržují spokojené manželství. A je to opravdu nezvyklé!

Bývalý sportovec Roman Šebrle patří se svou manželkou Evou k jedněm z nejvíce stabilních párů v showbyznysu. Od svatby roku 2000 manžele netrápila žádná výrazná krize a problémy nemají ani po osmnácti letech společného soužití.

„Tak samozřejmě, že to není jen růžové, ale myslím, že když spolu dva umí fungovat, problémy se hledají těžko,“ uvedl Šebrle pro Expres.cz s tím, že klíčem k úspěchu je mít podobné koníčky.

A jelikož jsou oba velmi sportovně založení, jde to snadno. „Rádi spolu například sportujeme, chodíme běhat. Společně se tedy vybouříme, dostaneme ze sebe endorfiny a je to fajn,“ dodal.

Mimo to manželé také jezdí na aktivní dovolené. „Všechny naše výlety jsou aktivní, abychom si to pořádně užili. Často také jezdím své ženě fandit – trénuje malé děti atletiku,“ upřesnil s tím, že kdyby jeho žena nesportovala, zřejmě jim manželství takhle dlouho nevydrží.

„Pro mě je to opravdu důležitá část života, takže jsem rád, že to vnímáme stejně,“ uzavřel.

Šebrleho s manželkou dala dohromady paradoxně velmi tragická událost. Se svým týmem byl tenkrát na soustředění v Tatrách a část výpravy během výletu do hor zahynula. A právě Eva byla přítelkyní jednoho z tragicky zesnulých. Tenkrát se s ní báli téměř všichni bavit. Až na Romana. Pár se sblížil a během jednoho mejdanu se do sebe zamilovali. Od té doby jsou spolu a vztah jim klape. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:00 23. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  17
 • Tvl
  12
 • Trapas
  11
 • Cože
  9
 • Haha
  8
 • Sladký
  7
Komentáře