jít naiDNES.cz

Šebrleho noční jízda s asistentkou odpuštěna! Co slíbil manželce?

Od skandálu Romana Šebrleho (43) neutekl ani týden a on už má zpět úsměv na tváři. Jeho manželka Eva se totiž vrátila z dovolené a překvapivě na jeho eskapádu z tiskovky televize Prima zareagovala s klidem. „Vše je odpuštěno,“ řekl nám dokonce náš zdroj.

Moderátor a bývalý český atletický vícebojař Roman Šebrle byl ještě před pár dny pořádně nervózní. Když se v pátek ráno probral po velmi rozjetém večírku televize Prima, zjistil, že kromě jízdy na labutích a tanečků s Láďou Hruškou se daleko více řeší jeho nerozvážné chování.

Šebrle se přímo na pracovním večírku odvázal ve společnosti asistentky z obchodního oddělení, s níž kromě několika scén z Hříšného tance předvedl i dlouhou líbačku, kterou završil společným odjezdem domů. 

Celý jeho večer zachytili nejen fotografové serveru Expres.cz, a tak byla ostuda hned na světě. 

Roman měl však víkend na rozmyšlenou. Jeho žena byla v té době na dovolené, odkud se vrátila teprve v neděli. Jako „poslušný“ manžel pro ni tedy hned přispěchal a láskyplně ji uvítal.

Eva ho poté namísto hysterických gest přivítala s úsměvem na tváři, což zachytili nejen naši fotografové, ale promluvil i člověk z jejich blízkého okolí.

„Eva zachovala ledový klid, je totiž na podobné věci u Romana zvyklá. On si rád všímá žen a ona to dobře ví. V práci to není první případ, kdy opačné pohlaví oslovil a Eva mu na to přišla. V klidu si tedy promluvili, řekli si nějaké podmínky a jedou dál,“ uvedl náš informátor, podle kterého by manželé měli aktuálně plánovat výlet s rodinou. 

Tak uvidíme, jak dlouho poslušnost Romanovi vydrží.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:18 5. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  21
 • Tvl
  21
 • Haha
  18
 • Cože
  14
 • Super
  9
 • Sladký
  7
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře