jít naiDNES.cz

Šebrle se po skandálu poprvé setkal s manželkou: Usmíření? Exkluzivní foto uvnitř!

Moderátor hlavní zpravodajské relace televize Prima Roman Šebrle (42) byl v neděli jako na trní. Měl se totiž poprvé tváří v tvář setkat se svou manželkou Evou. Té měl po své opilecké spanilé jízdě, divokých tancích a líbačce s asistentkou z obchodního oddělení televize co vysvětlovat. Není divu, že teď dělá všechno pro to, aby letní lapálii nějak urovnal.

V neděli kolem druhé odpoledne nasedl Roman Šebrle do auta a vyrazil směr oblíbená italská restaurace v pražských Dejvicích. Poté, co vyzvedl jídlo, vyrazil zpátky domů. Měl ještě pár hodin na to, aby se na příjezd manželky připravil a vše si urovnal v hlavě.

Eva Šebrlová dorazila domů krátce před šestou. Na moderátorovi bylo vidět, že je poněkud nervózní, zatímco jeho choť se jistila slunečními brýlemi a velmi se ovládala. Nechtěla na sobě dát znát jakékoli emoce. Manželé se políbili na přivítanou a pak se Šebrle jako správný chlap nabídl a pomohl ženě s kufry.

Zdá se, že cesta k odpuštění je nastoupená, i když vyhráno ještě bývalý desetibojař nemá. A on to dobře ví, proto se taky dost snaží. Dělá vše, co manželce na očích vidí. 

Paní Eva navíc nepatří mezi ty, kdo by problémy řešili na ulici a zatahovali do problémů ostatní. Mávne nad celým incidentem nakonec rukou? Zatím to vypadá, že bude velkorysá a manželovi věří. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:38 3. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  67
 • Super
  57
 • Tvl
  38
 • Haha
  33
 • Cože
  17
 • Sladký
  13
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat