jít naiDNES.cz

Zprávař Šebrle žehlí ovíněnou letní romanci: Manželku Evu rozmazluje v Itálii!

Roman Šebrle je s manželkou Evou na dovolené v Itálii. Ani ne měsíc poté, co se „zapomněl“ na party Primy. | foto: Koláž Expres.cz

Bývalý desetibojař, moderátor Roman Šebrle (43) dělá všechno, co na očích manželky Evy vidí. Aby ne. Po opileckém extempore, při němž se zapomněl s asistentkou Denisou, měl doma rozhodně co vysvětlovat. Všechno ale nasvědčuje tomu, že pár nad celou věcí mávl rukou, o čemž svědčí snímky z dovolené v Itálii.

Kajícník Roman Šebrle na to jde chytře, v duchu hesla, že láska prochází žaludkem. Manželku Evu proto už od rána rozmazluje, na stole nechybí pravá italská káva, čerstvý pomerančový džus a křehké croissanty. Takový servis by si jistě dala líbit každá žena!

„Snídaně v Alpách je top,“ zhodnotil fotografii s alpskou scenérií na pozadí moderátor televize Prima. Jiní ale spíše než výhled a vybranou krmi ocenili fakt, že se ti dva vyfotili společně. „Konečně nádherná fotka se svou ženou...,“ pochvalovala si známá páru, kterou zřejmě vyvedly z míry fotky z primácké oslavy 25. výročí televize, kde se Roman vinou únavy, horka a alkoholu nechal „trochu unést“.

„Mrzí mě, že jsem se choval tak, že na sebe rozhodně nemohu být pyšný. Je teď jen na mně, abych tento alkoholový přešlap umocněný extrémním vedrem, za který jsem se omluvil a omlouvám se, odčinil,“ omlouval se později bývalý desetibojař, který nyní září hlavně na greenu s golfovou holí a samozřejmě také v moderátorském křesle.

Malebné Livigno a jeho okolí si Šebrle velmi oblíbil. „Nejlepší místo na chatu... Léto i zima plně sportovní! A ty těstoviny, kafe a zmrzlina,“ zasnil se. Sever Itálie s rodinou zvolil i začátkem léta, kdy si užívali plážových radovánek ve známém letovisku Lido di Jesolo nedaleko Benátek.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:31 22. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  13
 • Haha
  11
 • Trapas
  10
 • Tvl
  9
 • Sladký
  6
 • Cože
  4
Komentáře

Mohlo by vás zajímat