Pravda o Pokondrech: Nikdy jsme nebyli kamarádi, svěřil se Roman Ondráček

Téměř tři dekády tvořili nerozlučné duo, nyní to ale vypadá, že si nemohou přijít na jméno. To alespoň vyplývá z vyjádření Romana Ondráčka, který před několika dny oznámil konec hudebního uskupení Těžkej Pokondr. A jak se zdá, jeho rozhodnutí je konečné. Expresu totiž exkluzivně přiznal, že s Pokorným nikdy nebyli kamarádi!

Jako Těžkej Pokondr spolu vystupují od roku 1995, znají se ale mnohem déle. Přesto podle slov Romana Ondráčka nejsou s Milošem Pokorným kamarádi. „Miloš není můj kamarád. Jen můj vynikající profi pracovní parťák,“ překvapil Ondráček s tím, že Pokorného Pokondři vždy bavili, ale jeho partnerka Iva je považovala za póvl, v čemž vidí kámen úrazu.

„Ona nikdy Pokondry neměla ráda, což mi nevadilo. Mě Iva Valová nezajímá. Ona je frustrovaná, že si ji Miloš nevzal. Proto si furt odplivává na mě a mou ženu,“ tvrdí Roman Ondráček. Ačkoliv se snaží tvářit, že je nad věcí, z jeho slov je zřejmé, že to v něm bublalo dlouho.

„Jednou to přeteklo přes lajnu a já jsem řekl: Miloši, ty jsi nikdy nepřišel s jedinou písničkou. Celé jsem to táhnul já, Fanánek, Vítek Rotter, Xindl X a Ondra Hejma. Řekni mi popravdě, do kdy chceš dělat Pokondry? Jeho by ale nemělo co živit. To ví i Iva. Ptal jsem se ho, kdy s tím chce skončit, že já to taky nechci dělat navždy, a řekl jsem mu, aby taky konečně přišel s nějakým nápadem na písničku,“ říká Ondráček, který podle svých slov dlouhodobě necítil, že mu jeho parťák kryje záda. Ba naopak!

„Miloš si za mě, za nás, nestoupl ani během našeho odchodu z Frekvence 1, nejraději by tam zůstal. Řekl jsem mu, aby šel za Škodou a omluvil se mu,“ tvrdí Ondráček. Ten se dokonce pustil do sporu s partnerkou svého dnes již, jak se zdá, expartnera.

„Iva Valová nechtěla, abychom pouštěli a propagovali Schízy. Říkala, že se bojí, aby jim někdo nehodil zápalnou lahev na barák, a že se bojí, aby na ně někdo nezaútočil u školy. Řekl jsem Ivě, aby se do toho nes*ala, že má být ráda, že ji Miloš tím živí, protože nemají nic jiného,“ uzavřel Ondráček.

Jak na jeho slova zareaguje Miloš Pokorný? Zastane se své partnerky, nebo bude znovu opakovat, že stále nenastal čas na reakce? To jsme sami zvědaví.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:29 čtvrtek 9. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  67
 • Tvl
  22
 • Super
  16
 • Haha
  16
 • Cože
  12
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat