Pátek 23. února 2024, svátek má Svatopluk
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Končím s tebou, už nejsi Míša, ale pos*ánek! Ondráček zaútočil na Davida, manželku nazval ku*dou

  Hodně tučnou kaňku zanechalo extempore Romana Ondráčka (63) minulé pondělí na křtu nového alba legendárního hudebníka Michala Davida (57). „Rakeťák“ napadl Davidovu manželku Marcelu (62), načež ho vyvedli, podle Ondráčka to ale bylo přesně naopak. Jak zjistila redakce Expresu, spor pak měl dohru ještě na sociálních sítích. Člen zaniklého dua Těžkej Pokondr tam Michala Davida zasypal salvou urážek a pustil se i do jeho ženy Marcely!

  Byli to kámoši jako hrom. Michal David si při různých příležitostech s Romanem Ondráčkem rád zazpíval hit Těžkýho Pokondru Rakeťák a stejně tak se mělo stát i na křtu jeho nové desky minulý týden.

  Jenže situace se zamotala. Den předtím David Ondráčkovi napsal, že nakonec na jejich duet nebude prostor, ale ať i přesto dorazí. Tak se také stalo, věci se ale nakonec seběhly tak, že se Roman na pódium přeci jen dostal, jenže stopu po sobě nezanechal písničkou, nýbrž prapodivným proslovem.

  Nakonec jej vyvedli, cestou si ale Ondráček vyměnil několik peprných slov s manželkou Michala Davida Marcelou. Na záběrech je vidět, jak do ni prudce strká. A to byl konec jednoho velkého přátelství. Michal David prohlásil, že po útoku na manželku už nemůže Romana Ondráčka považovat za svého kamaráda, Ondráček naopak prohlašoval, že situaci vyhrotila Marcela Davidová, která ho urazila a následně mu dala dvakrát pěstí do zad.

  Jak se ukázalo, spor pak ale pokračoval i na sociálních sítích. Roman Ondráček se do Michala Davida pustil na Facebooku a začal po něm požadovat, aby okamžitě stáhl z prodeje album, na němž je i jejich společný hit Rakeťák, který Ondráček podle svých slov platil.

  „Ty by ses měl především omluvit Marcele a mně za to tvé představení na křtu. To ostatní už byl jen důsledek tvého jednání. A jinak žádné CD stahovat z prodeje ani opravovat nebudeme. Můžeš si to dát právníkům i policajtům, jak je ti libo. Ale hlavně by ses měl léčit,“ vzkázal mu Michal David.

  Roman Ondráček si dovolil i na manželku Michala Davida.

  Jenže tím Romana Ondráčka evidentně namíchl. Přišla od něj totiž sáhodlouhá odpověď plná nejrůznějších urážek, z nichž některé mířily i na Marcelu Davidovou, kterou Ondráček označuje jako Yoko Ono v narážce na známou japonskou umělkyni, která měla natolik pod palcem zpěváka Johna Lennona, až rozvrátila celou jeho kapelu Beatles.

  „Už s tebou nic nechci mít a na rozdíl od tebe ti to napíšu, ty připosránku. Tvé nej Yoko Ono ještě jednou moc poděkuj za rozm*dání našeho x let dlouhého vztahu. Udělej si aspoň trochu času na smsku, když mi asi chceš napsat, ty hajzle,“ zasypal Ondráček Michala Davida sprškou nadávek.

  Jenže to nebylo zdaleka vše.

  „Děláš si pr*el, že bych se měl já omluvit Marcele, která mi přišla dát pěstí a ještě mi řekla, že jsem čů*ák a všechno jsem dom*dal? A tobě bych se měl omluvit přesně za co? Asi za to, že jsem ti pohladil hlavu? CD se z prodeje stahovat BUDE!!! Ty mi pošli smlouvu s Brainzone a nejlíp do mailu, ty jelítko,“ pokračuje Ondráček.

  Roman Ondráček zaútočil na Michala Davida.

  Další řádky se týkají desky, jejíž stažení z prodeje požaduje. Jenže pak přichází další pasáž, kde Roman Ondráček nešetří vulgarismy.

  „Se*u na to, Michale. Už nikdy ti nenapíšu Majkle nebo Míšo a teď už opravdu, ty připosero, s tebou nechci mít až do konce života nic společného. A to jsem tě ještě chtěl, ty kokůtku, pozvat na oslavu narozenin Niny, protože tě máme... Měli jsme rádi. Kluky to, ty vemínko, moc mrzí a Ninu taky, ale já si od té tvé ku*dy, když ona mi říká před lidmi čů*áku, nenechám kazit rodinné vztahy a hlavně ne s dětmi. Teď mi tvoje strašně šikovná Yoko Ono připomněla, že už dost,“ napsal Ondráček

  Jak se tedy zdá, celá kauza bývalému členovi dua Těžkej Pokondr, který se aktuálně má léčit na psychiatrii, stále leží v žaludku. Michal David se k němu naopak vyjadřovat nechce, novináře odkazuje na vyjádření, které vydal po křtu.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 23. února 2024, svátek má Svatopluk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz