Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Michalovi se neomluvím, jeho žena mi dala dvě pěstí! První reakce Ondráčka k extempore na křtu

  V pondělí řádil na křtu nového alba Michala Davida (63) jako uragán. Nejprve přednesl zvláštní projev a nechtěl slézt z pódia, pak napadl Davidovu manželku Marcelu. Roman Ondráček (57) se nyní pro Expres.cz ke svému šílenému extempore vyjádřil. „Michalovi se určitě omlouvat nebudu, jeho Marcela mi dala 2 pěstí,“ tvrdí bývalý člen dnes již neexistující kapely Těžkej Pokondr.

  V pondělí se v Obecním domě uskutečnil slavnostní křest nové desky známého hitmakera Michala Davida. Jedním z hostů byl zpěvák a moderátor Roman Ondráček, který v ten večer choval velmi zvláštně. Blábolil na pódiu, slovně napadal hosty a pak zaútočil na manželku Michala Davida Marcelu. Z podniku byl pak na žádost Michala Davida vyveden.

  „Moje žena mu něco peprného řeka. On se rozmáchl, že jí dá pěstí. Tak ho okamžitě vyvedli.Násilí na ženách, to je úplné dno,“ nechápal Michal David, kterého do Obecního domu přišli podpořit také Monika Bagárová, Jan Bendig či Majk Spirit.

  Na ulici pak Ondráček ještě běsnil a rozdával rozhovory, v nichž si nebral servítky. Mluvil například o tom, jak ho nebaví život v Česku a že kvůli Davidovi přišel o lukrativní kšeft.

  „Češi jsou nepřející národ. Češi jsou šmejdi. Když udělal Jarda Jágr reklamu na elektrokolo nebo Hyundai, byl to největší zm*d. Prostě mě to tady nebaví,“ hulákal Ondráček poté, co ho z akce vyvedla ochranka.

  Redakce Expresu nyní Romana Ondráčka kontaktovala. Zajímalo nás mimo jiné to, zdali se zpěvák bude v blízké době omlouvat Michalu Davidovi a jeho ženě Marcele za to, co v pondělí způsobil.

  Ondráčková odpověď byla velmi rezolutní. „Já se určitě Michalovi omlouvat nebudu. Jeho Marcela mi dala 2 pěstí a já jsem ji jen odstrčil. Podívejte se na fotky,“ napsal nám v SMS zprávě Ondráček, který přidal také několik snímků z akce. Z žádné fotky ani videa ale není zřejmé, že by na Ondráčka jako první fyzicky zaútočila Davidova manželka.

  Web Super.cz informoval, že Roman Ondráček byl hospitalizován na psychiatrii v pražské Všeobecné fakultní nemocnice. Zpěvák tuto informaci ve vyjádření pro Expres.cz ale popřel.

  „Nejsem v léčebně, jsem u mého právníka Tomáše Sokola a za ty všechny lži a napadení Marcely Davidové to vyřeším, jak to má být a fér,“ napsal nám Ondráček.

  Roman je psychicky nemocný, tvrdí manželka a kamarád Uwa

  Ondráčkův úlet na pondělním křtu se snažila mírnit jeho žena Nina, která do médií rozeslala krátké vyjádření.

  „Chtěla bych zdůraznit, že včerejší chování mého manžela Romana Ondráčka na křtu Michala Davida nemělo nic společného s alkoholem nebo návykovými látkami. Manžel trpí závažným duševním onemocněním, které aktuálně řešíme,“ napsala redakci iDNES.cz.

  „Jeho chování se včera vymklo kontrole, což při jeho onemocnění není bohužel nic neobvyklého. Také není jediný, kdo v jeho branži podobným onemocněním trpěl či trpí. Pomohlo by mu kdyby se tím média nezabývala. S Michalem a jeho manželkou jsem mluvila a moc jim děkuji, že toto vysvětlení přijali s pochopením,“ doplnila Ondráčková.

  Slova manželky Romana Ondráčka o psychické nemoci Expresu pak potvrdil Romanův dlouholetý kamarád a známý dýdžej Uwa Vanik.

  „Roman je bohužel psychicky nemocný člověk. Má maniodepresivní psychózu, neboli bipolární poruchu.. Nemůže za to a na jednu stranu mi ho je strašně líto, ale na druhou stranu je strašně těžké s ním dělat,“ povzdechl si Uwa, který s Ondráčkem spolupracoval na několika projektech.

  Video, jak Ondráček napadne Davidovu ženu, která málem upadne, je v záhlaví článku

  Fotogalerie