jít naiDNES.cz

Rodrigo Alves se nechal inspirovat Samem Smithem: Díky „oni“ vím, kdo jsem!

Rodrigo Alves nafotil kampaň, ve které je stylizovaný jako žena. | foto: instagram

Britský zpěvák a skladatel Sam Smith se nedefinuje ani jako muž, ani jako žena. Považuje se za něco mezi tím a přeje si, aby ho tak veřejnost respektovala. S tím se umělec nedávno prezentoval. Muž s největším počtem plastických operací Rodrigo Alves (36) se jím inspiroval a konečně našel sám sebe.

„Už nejsem živý Ken! Nikdy jsem jím nebyl,“ řekl nedávno Rodrigo Alves, který se nechal inspirovat britským zpěvákem Samem Smithem. Ten vyjádřil požadavek, aby ho lidé oslovovali jako „oni“, neboť se nepovažuje ani za muže, ani za ženu.

Týden nato Rodrigo Alves nafotil kampaň, v rámci níž se stylizuje jako žena. Poslední dobou jsem se držel stranou společenského dění. Místo toho medituji a těším se na to, co přijde,“ uvedl pro server Mail Online Alves, který dnes vypadá více jako žena. 

Rodrigo už v minulosti mluvil o tom, že mu imponuje nosit ženské oblečení. Díky Smithovi ale našel sám sebe.

Hvězda reality show už odmítá být živým Kenem. 

„Nikdy jsem jím nebyl. Je mi 36 let a nemůžu pořád vážit tolik, kolik si představují v televizi. Přišel jsem na to, že chci být hlavně šťastný. Změnil jsem styl oblékání a přibral jsem,“ svěřil se Alves s tím, že chce, aby lidé věděli, kdo skutečně je, a aby ho jako takového přijali.

Rodrigo Alves je konečně sám sebou.

Rodrigo Alves je konečně sám sebou.

Rodrigo Alves má pocit, že se konečně přijímá se vším.

Rodrigo Alves má pocit, že se konečně přijímá se vším.

„Vždy jsem chtěl vyjádřit, kdo skutečně jsem. Chci, aby si mě lidé vážili pro to, co všechno jsem byl ochotný podstoupit. Což bylo 72 plastických operací jen proto, abych takhle vypadal,“ vyjmenovává Rodrigo. 

Dodává, že je vzdělaný, má bakalářský titul a mluví šesti jazyky. Prošel také 234 televizními pořady ve čtyřiadvaceti zemích.

Rodrigo Alves nafotil kampaň, ve které je stylizovaný jako žena.

Rodrigo Alves nafotil kampaň, ve které je stylizovaný jako žena.

Rodrigo Alves má pocit, že se konečně přijímá se vším.

Rodrigo Alves má pocit, že se konečně přijímá se vším.

„Snažím se být přirozený a chci, aby mě takového lidé milovali. Aby mě přijímali takového, jaký jsem, ne jakého si mě představují,“ říká muž, jenž si nechal vysát tuk z pozadí, aby měl „pekáč buchet“, prodělal nespočet úprav obličeje, rtů i vlasů.

K tomu podstoupil přes stovku méně invazivních estetických zákroků. To nevypadá na bezpodmínečné sebepřijetí, spíše na přijetí s mnoha podmínkami.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře