Sex a rvačky: Zákulisí Robinsonova ostrova je pořádně divoké!

V pořadu Robinsonův ostrov to začíná být pořádně zajímavé. Mezi oběma kmeny to na televizních obrazovkách pořádně vře a mezilidské vztahy se nezdají být zrovna ideální. Soutěžící reality show se ale nyní sešli v baru a ukázali, že mimo kamery spolu dokážou v pohodě vyjít. Někteří k sobě dokonce mají o trochu blíž. Co se dělo na Filipínách, když kamery zhasly?

Letos se v reality show Robinsonův ostrov sešla parta mladých pohledných lidí. To samozřejmě v některých ohledech nedělá dobrotu, neboť jsou někteří jednotlivci dost sebevědomí a nebojí se otevřeně projevit svůj názor. Jak se však během party v pražském music clubu Zlatý strom ukázalo, mimo ostrov a tvrdé životní podmínky spolu dokážou účastníci vyjít bezchybně.

Nejenže se na party objímali a společně se fotili, ale došlo také na připomínání zážitků z natáčení, mezi které samozřejmě patří i sbližování.

A právě o to prý letos nebylo na ostrově nouze. „Především na hotelu, kde se sešli odpadlíci, bylo dost veselo. Probíhaly mejdany do rána, nekončící party v bazénu a strašně moc sexu,“ dozvěděli jsme se s tím, že pletky tam měl téměř každý s každým.

Party účastníků Robinsonova ostrova.

Party účastníků Robinsonova ostrova.

,,Pár románků tam měla například Bára,“ doneslo se k nám, že drobná blondýnka si účast v soutěži užila.

Mimo intimních chvil na Filipínách mělo dojít ale i k vyostřeným situacím. Dva účastníci se dokonce porvali. „Došlo i na rány, vypadalo to dost vyhroceně. Šlo o potyčku mezi dvěma výraznými jedinci,“ naznačil náš zdroj, z čehož můžeme vyvodit, že šlo zřejmě o Jardu, který je jedním z nejvýbušnějších jedinců celé soutěže.

Mimo kamery tedy bylo na Filipínách o něco veseleji než před nimi. A je jen otázkou času, kdy vyplavou na povrch další informace, které odhalí zákulisí této reality show.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:00 14. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  39
 • Haha
  26
 • Tvl
  21
 • Cože
  19
 • Super
  11
 • Sladký
  9
Komentáře