jít naiDNES.cz

Seriálový drsňák Jašków se bude převlékat za ženu: Udělám ji, jak nejlépe umím!

Robert Jašków na tiskové konferenci televize Nova. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Ze seriálu ho diváci znají převážně jako drsňáka, grázla, feťáka nebo násilníka, Robert Jašków nyní ale ukáže svou další tvář. V show Tvoje tvář má známý hlas se bude převlékat za ženu. On se na to těší a bere to jako výzvu!

V Ulici ztvárňoval roli mafiána Vasila, v Ordinaci zase fetujícího doktora Leoše Máru. Na tyto záporné role ale mohou jeho fanoušci zapomenout. Robert Jašków se totiž již za několik týdnů předvede ve zcela jiné roli, bude se převlékat za slavné zpěváky, tančit a zpívat na pódiu.

„Jsem prototyp záporáků a drsňák a přijal jsem nabídku zúčastnit se převlékací a zpívané show. Už teď zjišťuju, že mě to začalo velmi bavit a nemůžu se dočkat, až přijde první kolo. Máme to nadrcené, nazkoušené a už potřebuju jen diváky. Nemám co ztratit. Nemusím se bát, že vypadnu v prvním kole. Nemusím se bát nikoho. Musím si to jenom užít,“ říká Jašków.

Přestože bude muset v show tančit a zpívat, přiznává, že ani v jedné z těchto disciplín nedominuje. „Tancovat neumím, dá se říct, že jsem poleno. Tak aspoň bude sranda. Kdyby to byla taneční soutěž, tak bych se asi bál, zda zvládnu tu nebo onu otočku. Takto se nebojím ničeho,“ říká herec.

Pokulhává dokonce i se zpěvem. „Dejte mi kytaru a já budu bavit hospodu, ale ono zpívat v hospodě a pak s mikroportem na pódiu a hýbat se, to jsou dvě různé disciplíny,“ vysvětluje Jašków. Nutno ale říct, že ani tohle s ním nehne.

„Když to bude falešné, tak co? Není to koncert pro sto tisíc lidí na Letné. Budu se snažit odvést nejlepší práci, ale když to ujede, tak co?“ ptá se herec.

Toho jsme se zeptali, zda mu coby prototypu chlapa nevadí převlékání se za ženy. „To neřeším. Zaprvé je potřeba si uvědomit, že to není travesty show. Vzpomeňme na spoustu herců, ať je to John Travolta, či Robin Williams, kteří ztvárnili nádherným způsobem ženský. Je to pro mě show a já udělám ženskou, jak nejlépe umím Je to pro mě výzva,“ uzavřel Jašków.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:42 neděle 9. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  13
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Haha
  5
 • Cože
  5
Komentáře