jít naiDNES.cz

Padouch z Ordinace Jašków: Jak dopadne moje nepřátelská postava?

Charismatický herec Robert Jašków (49) hraje především padouchy či mafiány, kteří si s nikým neberou servítky. I v Ordinaci v růžové zahradě hraje intrikáře, jenž chce lidem kazit životy. Sice je to nenáviděná postava, ale přesto je nedílnou součástí lékařského týmu. Jak to s ním bude vypadat dál?

Ne nadarmo herec Robert Jašków hraje role zločinců, mužů, kteří za sebou zanechávají spoušť. Má tvář, jež vyvolává strach. Ale když ho poznáte osobně, je to naprosto jiný člověk.

Je usměvavý, zábavný, sice si nebere s nikým servítky, ale sám přiznává, že ho baví hrát role, které jsou opakem jeho já. 

„Co je lepší na herectví než si zahrát pořádného padoucha. Já nevím jak kolegové, ale já si to naprosto užívám. A že v Ordinaci jsem hodně zlý člověk,“ smál se herec při natáčení rozhovoru pro Expres.

Diváci jeho postavu zlého doktora naprosto nesnášejí, ale na druhou stranu dělá seriál zajímavějším, protože je tam pořádné napětí. Intrikuje, podvádí, navádí kolegy proti sobě. Bude to i nadále takový padouch, nebo se snad změní?

Rozpovídal se i o své rodině.

Rozpovídal se i o dalších hercích.

„Nemůžu toho moc prozradit, protože by se na mě scenáristka velmi zlobila, ale můžu říct, že dějem kolem mé postavy zahýbou rovnou tři lidi. Třeba se ze Cvacha stane Sova, který zase začal pít. Bude to ještě pořádná zápletka,“ prozradil se smíchem. 

Jašków je ale v zákulisí velmi přátelský člověk, který si s kolegy užije plno legrace. „Se všemi jsem si sedl, ale asi nejvíc si rozumím s Martinem Stránským, se kterým jsem i studoval,“ dodal Robert. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:16 14. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  38
 • Haha
  21
 • Sladký
  18
 • Tvl
  18
 • Cože
  15
 • Trapas
  15
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat