Padouch z Ordinace Jašków: Jak dopadne moje nepřátelská postava?

Charismatický herec Robert Jašków (49) hraje především padouchy či mafiány, kteří si s nikým neberou servítky. I v Ordinaci v růžové zahradě hraje intrikáře, jenž chce lidem kazit životy. Sice je to nenáviděná postava, ale přesto je nedílnou součástí lékařského týmu. Jak to s ním bude vypadat dál?

Ne nadarmo herec Robert Jašków hraje role zločinců, mužů, kteří za sebou zanechávají spoušť. Má tvář, jež vyvolává strach. Ale když ho poznáte osobně, je to naprosto jiný člověk.

Je usměvavý, zábavný, sice si nebere s nikým servítky, ale sám přiznává, že ho baví hrát role, které jsou opakem jeho já. 

„Co je lepší na herectví než si zahrát pořádného padoucha. Já nevím jak kolegové, ale já si to naprosto užívám. A že v Ordinaci jsem hodně zlý člověk,“ smál se herec při natáčení rozhovoru pro Expres.

Diváci jeho postavu zlého doktora naprosto nesnášejí, ale na druhou stranu dělá seriál zajímavějším, protože je tam pořádné napětí. Intrikuje, podvádí, navádí kolegy proti sobě. Bude to i nadále takový padouch, nebo se snad změní?

Rozpovídal se i o své rodině.

Rozpovídal se i o dalších hercích.

„Nemůžu toho moc prozradit, protože by se na mě scenáristka velmi zlobila, ale můžu říct, že dějem kolem mé postavy zahýbou rovnou tři lidi. Třeba se ze Cvacha stane Sova, který zase začal pít. Bude to ještě pořádná zápletka,“ prozradil se smíchem. 

Jašków je ale v zákulisí velmi přátelský člověk, který si s kolegy užije plno legrace. „Se všemi jsem si sedl, ale asi nejvíc si rozumím s Martinem Stránským, se kterým jsem i studoval,“ dodal Robert. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat