jít naiDNES.cz

Tak, a je to venku. Hunčárová a Ridi na první společné dovolené. Víme, kde si užívají!

Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová jsou spolu na horách. | foto: Facebook Emanuele Ridiho a Lucie Hunčárové

Když Jan Onder a Lucie Hunčárová tvrdili, že za jejich rozchodem nestojí nikdo třetí, vážně to myslel jenom kudrnatý tanečník. Mezitím, co si on líže porozchodové rány, ona si užívá v Itálii. A ne sama! Společnost jí dělá kuchař Emanuele Ridi.

Už o tom není pochyb. Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová tvoří pár. Milenci si sice myslí, že všechny převezli, prozradila je ale jejich nepozornost. V jeden den totiž oba na svých facebookových profilech postli snímky ze stejného místa. Hunčárová k tomu navíc přidala, že se cítí šťastně a blaženě.

A nemůžeme se jí divit. Milovník Ridi ji totiž vzal do své rodné vlastni. První společnou dovolenou kupodivu ale netráví u moře, nýbrž na horách. Oblíbená tanečnice a známý kuchař se totiž vydali do lyžařského střediska v oblasti Tridentska v Horní Adiži. Společné chvíle tam tráví již od 23. března.

Nutno ale připomenout, že nebýt Honzy Ondera, tihle dva by se nikdy neseznámili. Právě Onder totiž rozhoduje, který z profesionálních tanečníků bude mít to štěstí a zatančí si v oblíbené taneční show StarDance a Hunčárová nikdy nechyběla.

Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová ve stejnou chvíli na stejném místě. Náhoda?...

Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová ve stejnou chvíli na stejném místě. Náhoda? Nemyslíme si.

A jelikož jsou tanečníci honorováni podle odtanečných týdnů, takticky ji přiřadil k Ridimu, protože předpokládal, že se v soutěži díky svým fanynkám udrží co nejdéle.

S čím ale nepočítal bylo to, že mu ještě před svým brzkým vypadnutím stihne svést životní lásku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:56 24. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  48
 • Trapas
  37
 • Haha
  19
 • Tvl
  17
 • Sladký
  16
 • Cože
  15
Komentáře

Mohlo by vás zajímat