jít naiDNES.cz

Richard Krajčo vrátil psa do útulku a schytal to od fanoušků. Jak to vysvětlil?

Richard Krajčo s manželkou vrátili do útulku psa, kterému chtěli dát nový domov. | foto: Facebook Richarda Krajča

Chtěli se ujmout opuštěného psa, přecenili ale své síly. Richard Krajčo a jeho manželka Karin museli vrátit do útulku pejska, kterému chtěli dát nový domov. Za svůj čin to pořádně schytali od svých fanoušků!

Tohle rozhodnutí určitě nebylo jednoduché. Richard Krajčo přispěchal před několika dny s prosbou, která zvedla ze židle nejednoho jeho fanouška. Skrz své sociální sítě se pokoušel najít domov pro pejska, jehož si předtím vzali z útulku.

Máme tady jednu opravdu naléhavou věc. Adoptovali jsme úžasného pejska, který má za sebou dost pohnutý osud. Přes její opravdu přátelskou a oddanou povahu se nám nepovedlo její zařazení do naší rodinky s třemi dětmi, dvěma králíky, čtyřmi želvami a kocourem,“ svěřil se Krajčo, který vysvětlil důvod, proč musí fenku Daisy dát pryč.

Šlo o zdraví jejich dětí.

Bylo to na ni moc divoké, králíky i kocoura si chtěla odnášet do pelíšku, s čímž zvířátka nesouhlasila, pak je začala bránit před dětmi, protože si myslela, že to jsou její miminka. Bohužel jsme ji museli vrátit zpět do dočasné péče a moc nás to mrzí, protože je to jinak opravdu skvělý pes. Jen asi do rodiny bez malých dětí a tuny jiných zvířat. Miluje cestování autem, skvěle chodí na vodítku, je mazlivá,“ vysvětlil zpěvák s tím, že pokud se někdo pejska neújme, skončí znovu v útulku.

Kdyby tady byl někdo mezi vámi, kdo by chtěl krásného psa, měl doma větší klídek než my a neměl tolik zvířátek, určitě se mu to bude počítat u sv. Petra,“ dodal Krajčo.

Přestože Richard předem vysvětlil, proč pejsek musel z domu pryč, našlo se mnoho kritiků, kteří manželům vyčetli, že se dopředu nezjistili, zda se dokáže pejsek u nich adaptovat.

Krajčovi mají ale jasno, že nic špatného neudělali. V útulku jim prý tvrdili, že to zvládne. A lépe to prý prověřit nešlo. Richard s Karin se dočkali ale i zastání řady svých fanoušků, kteří jim potvrdili, že pejskům do hlavy nikdo nevidí a dopředu nejde říct s určitostí, jak budou reagovat.

Tak snad Daisy najde útočiště někde jinde. Richard i Karin pro to dělají nyní první poslední.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:18 10. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  69
 • Super
  24
 • Tvl
  16
 • Cože
  13
 • Sladký
  10
 • Haha
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat