Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Bronzový slavík Richard Krajčo: Proč neseděl s kapelou a odkud vzal dámskou kabelku?

  Zpěvák Richard Krajčo (46) vzbudil na předávání cen hudební ankety Český slavík pořádný rozruch, když na červený koberec vynesl extravagantní model, který doplnil dámskou kabelkou. Bronzový slavík v rozhovoru pro Expres odhalil detaily svého outfitu a prozradil, proč si celý večer užíval bez ostatních členů kapely Kryštof.

  Zpěvák Richard Krajčo (46) si ze slavnostního galavečera odnesl dvě ceny. V kategorii Zpěvák se umístil na třetím místě, bronzového Slavíka si odnesl také se svojí kapelou Kryštof v kategorii Skupina.

  „Jsem rád stejně jako loni. Nic jsem neočekával, jsem vlastně překvapený a velmi potěšený,“ popsal své pocity z dvojitého úspěchu Bronzový slavík.

  „Já jsem to nezmínil v přenosu, protože jsem mluvil o jiných věcech, ale hrozně si vážím toho, že ti fanoušci na nás myslí a pro nás hlasujou. Asi o to víc extra, co se týče zpěváka, protože jsem zpěvákem kapely, a to vlastně není obvyklé, aby zpěvák kapely byl oceněn v této kategorii,“ uvedl Krajčo, který celý přenos sledoval z levé části sálu Fora Karlín, zatímco ostatní členové kapely seděli v pravé části.

  „Tak to bylo i loni. Já jsem se tomu loni také divil, ale chápu, že i tím, že jsem byl v kategorii Zpěvák, tak jsem byl v té partičce zpěváků. Loni mi to bylo takhle vysvětleno, že to je kvůli té nominaci a musím říct, že mě to loni trápilo, ale pochopil jsem ten princip,“ objasnil zpěvák, který kromě výsledků ankety zaujal také svým vyneseným outfitem.

  Richard Krajčo a Karin Krajčo Babinská

  Český Harry Styles

  Jak populární umělec Expresu prozradil, na slavnostní galavečer vynesl světlě modrý model od značky Burberry. Stříbrná kabelka je podle jeho slov od návrhéře Johna Richmonda.

  „Já jsem na kritiku v Česku vždycky připraven. Já vím, že můj loňský outfit, který tu byl také odvážný, nesklidil zrovna pochvalu. No, ale jak se říká, člověk jde s kůží na trh. To se nedá nic dělat,“ uvedl Krajčo, o němž je známo, že si rád zajde i pro nějaký kousek do dámského oddělení především pro síťované a průhledné oblečení.

  Podobný styl má například anglický zpěvák Harry Styles. „Musím říct, že hodně mladých lidí z TikToku mi to píše a mně to přijde jako pochvala. Já mám Harryho rád, líbí se mi, jaký styl nosí. Je odvážný, nebojí se toho na koncertech i v soukromí. Je to něco, co mi je blízké,“ přiznal Richard Krajčo.

  Co na jeho styl říká manželka Karin Krajčo Babinská a co si nedávno vyslechl od jedné z fanynek, se dozvíte ve videu v úvodu článku.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...