jít naiDNES.cz

Náhrada za zraněného Koptu ve StarDance: Richard Genzer se objevuje u studia!

Václava Koptu má ve StarDance nahradit Richard Genzer. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Vedení taneční show StarDance má náhradu za zraněného Václava Koptu. A jejich výběru nejde doslova nic vytknout. S jeho krásnou tanečnicí Janou Zelenkovou bude podle všeho tančit bývalý tanečník, dnes herec a komik Richard Genzer.

Václav Kopta se stal největším smolařem letošního ročníku Stardance …když hvězdy tančí. Ačkoliv si stihl doléčit zlomený prst na noze a tvrdě dřít ve zkušebně, a dokonce společně s ostatními soutěžícími natočil i znělku show, přišla rána, které se již nedokáže vzepřít. Oblíbený herec si totiž natrhl stehenní sval a s tancováním má utrum.

Vedení show tak muselo rychle začít hledat adekvátní náhradu. A úkol to byl dost náročný. Kde vzít vtipného baviče s lehkou nadváhou s tanečními vlohami, aby se zvládl za šibeniční čas naučit taneční kroky a měl nějakou šanci uspět?

Ačkoliv se to může zdát jako nesplnitelná mise, nejspíš se povedlo.

Nutno ale říct, že jelikož takový člověk existuje v Česku jenom jeden, nejspíš šli producenti show najisto. Místo po Václavu Koptovi měl získat bývalý člen legendární taneční skupiny UNO Richard Genzer, kterého fotoreportéři Expresu dokonce již načapali při odchodu z budovy České televize, kde probíhají tréninky na StarDance, podle svědectví fotografů byl také zpocen, což by odpovídalo tréninku.

A zatímco Kopta mohl na parketě bavit maximálně svým humorem a nejspíš by se stal Lukášem Pavláskem letošního ročníku, z Richarda Genzera se nejspíš stane favorit na celkové vítězství.

Není totiž jenom vtipný, charismatický a sympatický, má i mnohaletou taneční průpravu ve skupině UNO a v muzikálech. Richarda jsem požádali o potvrzení jeho účasti, ale zatím redakci neodpověděl.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:54 10. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  63
 • Tvl
  18
 • Trapas
  17
 • Cože
  14
 • Haha
  12
 • Sladký
  12
Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat