jít naiDNES.cz

Z Genzera je obávaný porotce. Nikomu nic nedaruje

Když Richard Genzer získal post porotce StarDance, mnozí soutěžící se mohli sázet, že na ně bude během svého hodnocení mírný, opak je ale pravdou. Bývalý člen taneční skupiny Uno zatím nikomu nedá ani bod zadarmo a soutěžícím po jeho hodnocení spíše nálada klesá.

Za nejpřísnější porotce StarDance …když hvězdy tančí byli dosud považováni Zdeněk Chlopčík a Tatiana Drexler, letos mají ale velmi obstojného konkurenta. Richard Genzer totiž svou úlohu v oblíbené taneční show bere velmi zodpovědně a nikomu nic nedaruje.

„Nejhodnější porotce nejsem, ale nejsem zase nejpřísnější,“ myslí si Genzer s tím, že se v názorech porotci vždy protnou. „My si o tom povídáme a máme stejný názor. Jeden bodík sem nebo tam nehraje roli. Myslím si ale, že dneska je na devítku nebo desítku ještě čas,“ říká Genzer s tím, že nejhodnější z porotců je aktuálně Tatiana Drexler.

Ačkoliv je na soutěžící přísný, přiznává, že se mu nehodnotí jednoduše. „Není příjemné rozdávat body. Myslel jsem si, že to bude o hodně jednodušší. Je to zvláštní, jak se mi to vrací, jak jsem tenkrát vypadl já. Možná proto vím, co prožívají. Radši bych tancoval,“ svěřil se nám Richard, z jehož slov je zřejmé, že se se svým vypadnutím ze StarDance stále nesmířil.

„Na tuto soutěž mám špatné vzpomínky, protože nemůžete být spokojený se svým výsledkem, když vás porazí Gondík,“ uzavřel Genzer.

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře