Pondělí 26. října 2020, svátek má Erik
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  „Alkohol, drogy a pak je z ní monstrum.“ Boháč Chlad promluvil o teroru s královnou krásy Liou

  Rozchod Richarda Chlada s Liou Kees byl očividně třaskavý. | foto: Instagram

  Rozchod miliardáře Richarda Chlada (56) s Miss Europe 2016 Liou Kees (26) má hodně peprnou dohru. Milovník luxusních bouráků se s fanoušky na Instagramu podělil o nepříjemnou zkušenost, kdy mu měla bývalá přítelkyně společně s kamarády dělat týden ze života peklo. Pak sdílel Liinu veřejnou omluvu, v níž se přiznává, že psala na expartnerovu adresu dehonestující výroky pod vlivem alkoholu. „A nejen alkohol, v téhle partičce se najde úplně vše,“ napsal Chlad v narážce na drogy.

  Dříve tvořili na pohled šťastný pár. Pak, pravděpodobně v červnu, vztah Richarda Chlada s Liou Kees krachl, zdálo se ovšem, že za poklidných okolností. Jenže zdání někdy klame. 

  Podle vyjádření známého boháče a automobilového závodníka někdejší královna krásy rozchod, který údajně zapříčinila její láska k alkoholu, neunesla. A on i jeho rodina a přátelé se kvůli tomu měli minulý týden stát terčem urážlivých výroků Lii a její „party“ na sociálních sítích.

  Lia Kees si před několika dny skutečně uzavřela Instagram, právě na něm předtím zveřejnila omluvu, kde výpady vůči Chladovi vysvětluje opilostí.

  „Omlouvám se, že jsem kvůli podroušenému stavu v minulých dnech zveřejňovala o svém partnerovi a jeho přátelích urážlivé a dehonestující výroky na sociálních sítích,“ stojí v prohlášení, které na svém Instagramu sdílel i Richard Chlad.

  Lia a její omluvný status

  Lia a její omluvný status

  „Veřejně urážet se od nikoho nenechám, byť se jednalo o moji partnerku, které tímto přeji zejména pevnou vůli! Rád bych tímto definitivně uzavřel svůj vztah s Liou,“ napsal k příspěvku.

  Ovšem teprve v komentářích se rozepsal o tom, co všechno musel podle svých slov s bývalou partnerkou prožít.

  Jak přežít s misskou by se přítel Barbory Hodačové mohl učit od táty. Richard...

  Barboru přišel na Miss podpořit i táta jejího přítele Richard Chlad starší s partnerkou Liou Kees.

  „Pod vlivem čehokoliv se z ní stane monstrum, co kromě sebe ničí i své blízké. Tři měsíce jsem měl klid a od pondělka začalo zlo v Liině podání. Otravovala nejen mě, ale i celou moji rodinu a mé přátele. Ta její partička má škodolibou radost z toho, jak hloupě se chová, na jejím neštěstí si budují svoje PR a Lie to stále nedochází,“ rozepsal se miliardář.

  Ona úvodní část, že se z Lii stane „pod vlivem čehokoliv monstrum“, navíc má pikantní zdůvodnění. Podle Chlada totiž mezi bývalou partnerkou a jejími přáteli není populární zdaleka jen alkohol.

  „V této partičce to není jen alkohol. Tam se najde naprosto vše. Po alkoholu se člověk nechová jako kretén,“ napsal.

  „Dáma by měla začít používat rozum, a ne návykové látky pět dní v kuse,“ dodal u jiného komentáře.

  Jak přežít s misskou by se přítel Barbory Hodačové mohl učit od táty. Richard...

  Miliardář Richard Chlad starší v obležení dam. Pusu dává svojí teď již bývalé partnerce Lie.

  Ačkoliv dříve působili jako šťastný a zamilovaný pár, z narážek na větší věkový rozdíl si nic nedělali a procestovali spolu svět, například na Floridě byli ve společnosti manželů Třeštíkových, Vlasty Hájka a Zuzany Belohorcové, nakonec tedy vztah Richarda Chlada s Liou Kees neskončil vůbec dobře.

  „Je to naprosto jednoduché. Z krásy zůstal jen hnus a rozčarování. Pravda se vždy časem ukáže,“ píše Chlad. 

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Po čtyřicítce žijeme na vypůjčený čas, říká lékař David Sedmera

  Premium Lidské tělo je velmi přesný a dokonalý mechanismus. V některých směrech až zázračný. Proč je však uspořádání těla...

  Jak vyležet ‚lehký covid‘. Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

  Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše...

  Shromáždění vlastníků jsou kvůli pandemii v ohrožení. Právník radí, co dělat

  Premium Vyhlášení nouzového stavu komplikuje situaci společenstvím vlastníků bytových jednotek. Do konce roku musí totiž výbory...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 26. října 2020, svátek má Erik
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz