Miliardář Chlad s Myslivcovou: Santa a prsatý skřítek! V hlavě to má srovnané, říká o ní

16. prosince 2021
Tohle bude divoká show! Podnikatel a automobilový závodník Richard Chlad se ve studiu u Dominika Turzy potkal s výstřední influencerkou Dominikou Myslivcovou, a zatímco si zahrál na poodhaleného Santu, ona kolem něj poletovala jako skřítek s pořádným výstřihem. „Když se potkají fajn lidé, je to super. Dominika je chytrá holka,“ popsal Chlad pro Expres.cz a navnadil, že v dnešním vánočním speciálu „Nečum na mě show“ na Prima Cool budou létat třísky.

Dominik Turza si do talk show zve známé tváře českého showbyznysu, tam je následně zpovídá přes plyšáka Adolfeena, který slavil úspěch především písničkou o koronaviru.

Do vánočního speciálu si pozval právě Chlada a Myslivcovou, dvojici, která je známá excentrickým stylem života. Oba mají buďto fanoušky, nebo odpůrce, ale nic mezi.

Richard Chlad a Dominika Myslivcová

Zřejmě právě i díky tomuto stylu se oba už nějakou dobu znají.

„Dominiku znám možná čtyři nebo pět let přes společné známé z Ostravy. Na sítích se nijak zvlášť nesledujeme, takže když jsme se potkali ve studiu, byla příjemně překvapená. Našli jsme si chvilku a popovídali si během natáčecí pauzy,“ prozradil Richard Chlad Expresu.

„Když se vidí fajn lidé, je to super. Dominika na mě působí úplně jinak, než jak se prezentuje na sociálních sítích a jak ji prezentuje bulvár. Sympatická holka, pohodářka a rozhodně není hloupá,“ dodává.

Zajímavou linkou je, že Myslivcová randila s jiným bývalým automobilovým závodníkem, Antonínem Charouzem. Možná že i na to přijde ve vysílání řeč.

„Dominik Turza na nás měl připravené opravdu velké špeky. Občas jsme se museli držet, hlavně tedy Dominika. Zaskočil nás osobními věcmi. Když už jsem byl na odpočinkovém křesle, pustil se do Dominiky a chvíli to vypadalo fakt vyostřeně. Pak ale pochopila, že to je legrace,“ říká Chlad se smíchem.

Richard Chlad ukázal u Dominika Turzy i svůj vůz Bugatti Veyron.

Že se u Turzy objevil, není tak úplně náhodou. Jejich vztah označuje za „pracovní kamarádství“.

„Moje děti Adolfeena milují. A já můžu říct, že pokud ze mě někdo nedělá idiota, ale vtipkuje na úkor mojí osoby, je to pro mě úplně v pohodě. Při natáčení jsem se neskutečně bavil, byla tam i moje Anička, ta se chvílemi válela smíchy,“ vzpomíná známý byznysmen.

„Šel jsem tam i proto, že si Dominika Turzy vážím jako člověka. Protože za to, jakým si prošel životním peklem a jak se dokázal postavit na nohy, smekám klobouk,“ vysvětluje.

Vánoční Nečum na mě show s Richardem Chladem a Dominikou Myslivcovou odvysílá Prima Cool ve 21:45.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 pátek 15. dubna 2022. Anketa je uzavřena.

  • 21
  • 10
  • 2
  • 2
  • 2
  • 2