Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Řezník: Kdybych nedostal kilo, vytáhl bych penis a vydatně pomočil moderátory i publikum

  Anketa Český slavík se po čtyřech letech vrátila na scénu a karlínské divadlo se otřáslo v základech. To když si pro cenu za nejlepšího rapera přišel Řezník, který českou pop-music označil za dno, z něhož „blije“. Kromě toho se s ním ale ředitel Slavíka Jakub Horák rozhodl vyrovnat za předchozí vedení, jež Řezníkovi upřelo stotisícovou odměnu z roku 2013. „Asi měli strach, co bych vyváděl, kdybych ty peníze nedostal. A upřímně, dobře udělali,“ prozradil Expresu svérázný raper a detailně popsal, jak by v opačném případě všem okolo pomočil hlavy.

  Redakci Expresu zajímalo, jak se to s dlužnou peněžitou odměnou pro Řezníka za výhru v anketě Hvězda internetu, kterou v roce 2013 opanoval, má.

  Jak raper, tak i ředitel Českého slavíka Jakub Horák nám potvrdili, že Řezník o akci „kilo“ dopředu nevěděl.

  „Popravdě jsem byl trochu překvapenej, jak hladce to předání proběhlo. Už jsem několikrát předtím avizoval na svým Facebooku, že si tam jdu pro starej dluh, kilo. Proto jsem hecoval hlasování,“ řekl nám sám raper.

  A jak se zdá, Český slavík tím doslova uletěl Řezníkovi z lopaty.

  „Předpokládám, že pořadatel o tom tedy dopředu věděl a připravil se na to. Asi měli strach, co bych vyváděl, kdybych ty peníze nedostal. A upřímně, dobře udělali. Měl jsem v případě odmítnutí v plánu vytasit penis a začít vydatně močit na moderátory a do prvních řad,“ popsal nám svůj plán Řezník.

  Řezník

  Zeptali jsme se také na to, jakým způsobem vyrovnání proběhlo, zda byla v obálce hotovost, nebo šek. A zda bylo sto tisíc zdaněno, či ne.

  „V obálce byla hotovost. Já se o účetnictví moc nezajímám, ale předpokládám, že to mají vyřešeno. Za mě je to úspěšně splněná mise a jsem spokojen. Užil jsem si zábavu, ale teď už je zase čas navrátit se do práce, k přípravám nového alba a stříhání filmu Párty Hárder,“ uvedl Řezník, který si hlavu neláme ani s kritikou od zpěvačky Moniky Bagárové. Ta ho označila mimo jiné za prohnilou osobu.

  „Údajně mi ještě nechala vzkázat, že mě ‚mr*ka poskáče‘, ale moc jsem tomu nerozuměl. Reagovat na to nijak nehodlám, její reakce je pochopitelná a pobavila mě,“ řekl.

  Horák: Snad to Řezníkovi stačilo!

  Ředitel Českého slavíka Jakub Horák pak Expresu prozradil, že vyrovnat se za předchozí vedení s Řezníkem bylo jeho iniciativou. Slibuje si od toho, že konečně napětí mezi oběma stranami utichne.

  „Sto tisíc, které Řezník v roce 2013 nedostal, pod heslem ‚Dlužíte mi kilo‘ silně rezonovalo populární kulturou a poškozovalo jméno ankety především u mladých lidí. Natočil o tom dokonce několik klipů. Chtěl jsem situaci napravit a udělal jsem to, bylo to moje rozhodnutí,“ uvedl Horák.

  Na otázku, zda se jednalo o 100 tisíc před zdaněním, či po zdanění a jestli si nechali od Řezníka podepsat fakturu, odpověď neznal. Jedná se prý o záležitost, kterou má na starosti mzdová účetní.

  Řezník s ředitelem Českého slavíka Jakubem Horákem

  „Doufám, že tím je záležitost jednou provždy vyřešena. Známe se sice osobně, ale je nevypočitatelný a doufám, že tam nebude chodit hejtit ostatní umělce každý rok. Dopředu pochopitelně stejně jako účinkující nevěděl ani o svém umístění, ani o této věci,“ dodal.

  Horák též upřesnil, že Řezníkovo umístění v anketě nemělo na splacení stotisícového dluhu vliv.

  „Tu zapřenou cenu by dostal, i kdyby v hlasování nevyhrál. Mimochodem, bylo to velmi těsné, Marpo byl za ním o pouhých 110 hlasů,“ vysvětlil Expresu.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 15:42 středa 23. března 2022. Anketa je uzavřena.

  • Super
   161
  • Trapas
   132
  • Haha
   20
  • Tvl
   18
  • Cože
   12
  • Sladký
   9