Čtvrtek 13. června 2024, svátek má Antonín
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Koranteng Expresu naznačil, co bude dělat, až skončí na Nově! Teď touží po Gruzii

  Diváci ho z Televizních novin znají jako seriózního moderátora a stoprocentního profíka. Jaký je ale Rey Koranteng (49) v soukromí? V rozhovoru pro Expres.cz dlouholetá hvězda Novy prozradila, kam se v létě chystá na dovolenou. Rey také naznačil, kam by jednou mohly vést jeho kroky, až skončí v televizi. Řeč přišla také na podobu s jeho slavným dvojníkem! „Mbappé se mi ještě neozval,“ směje se Koranteng.

  Rey Koranteng se zařadil mezi slavné tváře, které ve středu odpoledne zavítaly do Obecního domu, kde prezident Asociace kuchařů a cukrářů ČR Miroslav Kubec a šéfkuchař Obecního domu Jiří Matějíček seznámili hosty s výrobou pečené zmrzliny Frozen Bliss podle originálních receptur.

  „Pečená zmrzlina ve mě probudila velkou zvědavost. Šéfkuchař mi o tom povyprávěl a je to taková buchta od mámy nebo babičky se zmrzlinou. Výborný nápad, buchta byla výborná a zmrzlina vanilková, já miluji vanilkovou,“ řekl Expresu na úvod Rey.

  Vzhledem k tomu, že dobrá zmrzlina patří hlavně k letním měsícům, přišla řeč také na to, jak bude Koranteng trávit blížící se léto. Moderátor je velkým milovníkem cestování a rád objevuje nová místa.

  „Rád bych se podíval do Gruzie. Kamarádi tam byli a říkali, že to je nádherná země a hlavně na dosah. Milí lidé, hory, moře a vůně nepoznaného. Od té doby, co jsem koupil letenky, je tam ale každý den nějaká demonstrace, tak to s napětím sleduji,“ prozradil Koranteng.

  Rey Koranteng si pochutnává na zmrzlině a je naprosto v pořádku.

  Mbappé se mi ještě neozval. Co bude dělat, až skončí na Nově?

  S redaktorem Expresu Rey probral také vtipnou věc ze svého Instagramu, kde si Koranteng už nějakou dobu utahuje z toho, že je dvojníkem slavného francouzského fotbalisty Kyliana Mbappého.

  „Začali to fanoušci. Myslím, že hlavně ti mladí. Já se v Kylianovi nepoznávám, ale mám rád legraci a nadhled. Nejsmutnější je pohled na člověka, co se bere moc vážně. Ještě se mi neozval. Počítal jsem to a on je mladý, nemůžeme být příbuzní,“ smál se Koranteng, který sociální sítě bere hlavně jako zábavu.

  Rey Koranteng si nabírá zmrzlinu.

  Na Instagramu je poslední dobou Rey ale čím dál tím více aktivní. Sleduje ho přes 64 tisíc lidí. Bere snad svůj profil jako zadní vrátka, až jednou skončí na Nově? Čím by se chtěl živit, pokud by sekl s moderováním? Podívejte se na celý rozhovor!

  Soutěžte o lístky na Votvírák s Expres.cz!

  Jestli fandíte pořádné muzice a super zážitkům, jste tu správně. Máme pro vás totiž soutěž o lístky na festival Votvírák! Každý den rozdáme sedmi šťastlivcům po dvou vstupenkách a na konci ještě vylosujeme ze všech soutěžících i výherce VIP vstupů. Soutěž běží jenom tenhle týden, tak se do toho pusťte a vidíme se na Votvíráku!

  SOUTĚŽIT MŮŽETE ZDE

  Fotogalerie