jít naiDNES.cz

Koranteng miluje adrenalinové atrakce: Co na jeho hobby říkají doma?

Rey Koranteng (44) umí překvapit. Moderátor Televizních novin ve volných chvílích velmi rád zkouší nejrůznější adrenalinové atrakce, kterých s přehledem stihne i šest za rok. Nabízí se otázka, co na jeho netradiční zálibu říkají doma a také na Nově. Nebojí se o svou hvězdu?

„Myslím, že jsou v pohodě, řekl jsem jim, kde budu a co se chystám dělat. Spíš co by na to říkala rodina, kterou živím. Ale jsme pojištěni, takže dobrý,“ usmíval se Rey Koranteng, předtím než si v horách nedaleko chorvatského letoviska Omiš vyzkoušel atrakci zip-line. Při ní se člověk zavěšený na laně projede nad údolími, jimiž protéká řeka Cetina. Parádní podívaná a zážitek pro ty, kterým nevadí výšky.

„Já je sice nepočítám, ale kdykoli je nějaká příležitost, jdu do toho, což může být třeba pětkrát šestkrát do roka,“ řekl Expresu moderátor.

„Mám hodně rád jeden zábavní park v Helsinkách, kam s rodinou pravidelně jezdíme, strávíme tu obvykle jedno odpoledne,“ rozzářil se Koranteng, který by do budoucna ještě pár atrakcí rád vyzkoušel.

K jeho největším koníčkům patří také létání. Začalo to lepením papírových modelů letadel, dnes už ale sám pilotuje malá letadla. Odreaguje se ale i při partii šachu nebo při řízení, zvláště když je na co se dívat.

S radostí přijal možnost vyzkoušet si jízdu v nové Škodě Scala, kterou testoval v okolí Splitu. „Kromě toho, že skvěle vypadá, také výborně jezdí. Ideální auto do města i mimo něj,“ zhodnotil nový model mladoboleslavské automobilky sympatický moderátor.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 17. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Trapas
  14
 • Haha
  13
 • Cože
  13
 • Sladký
  11
 • Tvl
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat