Pondělí 22. dubna 2024, svátek má Evženie

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Změna obsazování v dílech Reného Decastela: Dcera nové partnerky má roli v seriálu

  Rozálie Korniová, dcera nové partnerky Reného Decastela Evy Korniové Jung, si zahrála v seriálu Zoo. | foto: Koláž Expres.cz

  Scenárista René Decastelo (49) sice s oblibou tvrdí, že se chce držet mimo veřejný zájem a s novou partnerkou Evou Korniovou Jung nechtějí být středem pozornosti, jejich činy ale mluví o přesném opaku. Nenechali si ujít slavnostní premiéru filmu Přání k narozeninám, kde se to novináři jen hemžilo, a naproti slávě jdou i skrze své ratolesti. Podle informací Expresu si v seriálu Zoo zahrála i dcera ragbistky Rozálie Korniová. A rozhodně nejde o žádný štěk!

  Fanoušci Zoo si už jistě všimli dívky, která se točí kolem seriálových synů Lucie Polišenské. V oblíbeném seriálu má docela dost prostoru, rozhodně nejde o epizodní roličku, kterou můžete obsadit adepty z komparzu, protože se na obraze objevuje poměrně často.

  Dotyčnou není podle informací Expresu nikdo jiný než Rozálie Korniová. Pokud je vám její příjmení povědomé, tušíte správně. Jde o dceru nové partnerky Reného Decastela Evy Korniové Jung, s níž už delší dobu randí. Mladá herečka natáčí oblíbený seriál už půl roku a objevila se ve dvaceti epizodách.

  Zajímavý způsob, jak zůstat mimo objektivy fotoaparátů, hledáčky kamer i zvídavé dotazy novinářů, to se musí nechat!

  Obrátili jsme se proto přímo na scenáristu, který má primácké seriály pod palcem, abychom se ho na vycházející mladičkou hvězdu zeptali, zatím ale neodpověděl.

  Nepotismus (tlačenka rodinných příslušníkům) je v televizním prostředí běžná věc. René jako dvorní scenárista Primy má podstatný vliv na to, kdo v seriálu vystupuje. Ještě před více než rokem se přidala do seriálové rodiny jménem Slunečná jeho manželka Eva Decastelo. Producentem a scenáristou byl její manžel.

  Jenže loni v červnu vyšlo najevo, že se Eva a René rozvádějí. Krátce nato se ukázalo, že randí s ragbistkou Evou Korniovou Jung (41). Randit prý začali čtyři měsíce předtím, než manželé veřejně oznámili rozvod. V zákulisí seriálové produkce se mluví o tom, že Eva má na Primě neoficiální stopku. Jak to vypadá, se změnou obsazení v rodině se mění i obsazování v seriálech.

  Těhotenství v Zoo

  Kolem Zoo je v poslední době vůbec živo. Hvězda seriálu Denisa Pfauserová je těhotná, a tak tvůrci horečně přemýšlejí, jak s její postavou Mariky do budoucna vlastně naložit.

  Hvězda seriálu Zoo je Denisa Pfauserová je těhotná.

  „Jako první jsem o tom řekla scenáristovi Renému Decastelovi, aby se s tím mým stavem mohlo počítat, jelikož se točí s velkým předstihem. Jak si s tím ale poradí, zatím nevím. Uvidíme, jakou linku nám vymyslí,“ přemýšlí herečka, která se svým partnerem Martinem plánuje, že bude Denisa pracovat tak dlouho, dokud to půjde.

  „Moje kolegyně z divadla Kristýna Hrušínská odešla na mateřskou až tři týdny před porodem. Uvidíme, jak to půjde, ale zatím je mi dobře. Neměla jsem žádné nevolnosti a bříško mám zatím malé. Není to tolik vidět a v kostymérně se to zatím řeší volnějším oblečením,“ prozradila Denisa. Miminko by mělo přijít na svět koncem června a pak se prý uvidí.

  „Nevím, jak to všechno bude, nedokážu to odhadnout, ale ráda bych se do práce vrátila po letních prázdninách, které mě tak trochu zachrání. Divadlo se v té době hrát nebude, Zoo bude mít měsíční prázdniny. Naštěstí mám skvělou maminku, která se moc těší, a partner samozřejmě taky, a kdyby bylo třeba, maminka by jezdila se mnou na plac a pomáhala mi. Všechno je to ale zatím jen teorie. Plánovat si můžu, ale uvidíme, co nám život přinese. Každopádně se nesmírně těšíme,“ doplnila Pfauserová.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 21:12 sobota 3. června 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   55
  • Haha
   14
  • Super
   13
  • Cože
   13
  • Sladký
   10
  • Tvl
   9