jít naiDNES.cz

Regina Řandová o exmanželovi: Syn ho nezná, alimenty nedoplatil a nic k němu necítím

Známá herečka a hlas Angeliny Jolie, Regina Řandová (51) si neprošla v životě zrovna procházkou růžovým sadem. Místo velké lásky přišlo obrovské zklamání, kdy zůstala na malého synka sama a musela se otáčet, aby je uživila. Jaké vztahy má teď s exmanželem Čestmírem Řandou mladším (60)? Našel si syn cestu k tátovi, který na něj neplatil alimenty? Hvězda filmu Bota jménem Melichar se rozpovídala před kamerou Expresu.

Usměvavou herečkou Reginou Řandovou jsme potkali na koktejlu z „křivé“ zeleniny z potravinové banky. Byla milá a plná životního elánu, i když přišlo na přetřes i téma, které jí nemuselo být vůbec příjemné.

Bývalá dětská hvězda se proslavila filmovým hitem Bota jménem Melichar, kariéra šla nahoru, ale po letech potkala herce Čestmíra Řandu mladšího, do něhož se bezhlavě zamilovala. Všechno bylo zalité sluncem, pár se nakonec vzal a Regina porodila vytouženého chlapečka Čestmíra.

Bohužel jejich vztah nedopadl „a žili spolu až do smrti“, ale spíš „budu tě nenávidět až do smrti.“ Manželství nakonec zkrachovalo, ale co se dělo pak, byla noční můra.

„Najednou jsem skončila sama s malým dítětem. Neříkám, že to nebylo těžké, bylo hodně, nikdy jsem nechtěla být matkou samoživitelkou, ale když vám nic jiného nezbývá, musíte se k té situaci postavit čelem,“ rozpovídala se Regina pro Expres o tom, že ji bývalý manžel nechal s malým synem bez alimentů.

Regina Řandová byla při rozhovoru velmi otevřená.

Regina Řandová byla při rozhovoru velmi otevřená.

„Snažíte se to řešit, obracíte se na různé instituce, abyste se doprošovala o peníze, které patří vašemu dítěti. Nakonec skončil ve vězení, ale to vám stejně nepomůže. Až nakonec rezignujete a na ty peníze už radši zapomenete. Syn se mohl rozhodnout, jestli je po tátovi bude vymáhat, ale nakonec jsme to hodili za hlavu a už na to nechceme myslet,“ pokračovala ve vypravování.

Sama herečka přiznala, že o exmanželovi nechce ani slyšet, neví, co se s ním děje. „Nemám k němu žádný vztah, nekomunikujeme spolu. A když bylo synovi osmnáct, nechala jsem ho rozhodnout, jestli se s tátou bude vídat, ale sám se s ním už několik let neviděl,“ prozradila, jak to mají s rodinným vztahy.

Nechápe, že to Řanda nechává tak být, protože Regina je šťastná, že má se svým dítětem blízký vztah a jsou kamarádi, kteří se i často vídají a komunikují spolu.

„To neznamená, že bych nepřestřihla pupeční šňůru, nevoláme si každý den, ale scházíme se jako rodina. Syn už má sám malého synka, skvělou partnerku a já si užívám role babičky,“ dodala herečka, která si i přes všechny útrapy drží na tváří úsměv. Ten optimismus by nakazil snad každého. 

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat