jít naiDNES.cz

Ralf Schumacher míří do Prahy. Kde můžete potkat bratra legendárního závodníka?

Bratr Michaela Schumachera Ralf míří do Prahy. | foto: Koláž Expresu

Když jde o zdravotní stav Michaela Schumachera, je jeho rodina skoupá na slovo. To ale neznamená, že by se všichni členové jeho rodiny skrývali před světem. S mladším bratrem legendy formule 1, která je již pět let po pádu na lyžích upoutána na lůžku, Ralfem se můžete potkat i vy. Míří totiž do Prahy!

Když se řekne Schumacher, všichni si hned vzpomenou na sedminásobného mistra světa ve formuli 1, o jehož zdravotním stavu můžeme jenom spekulovat.

Ani výkony jeho mladšího bratra Ralfa za volantem ale nebyly přehlédnutelné. Ačkoliv se nikdy nestal mistrem světa, sedmadvacekrát stál na stupních vítězů, šestkrát vyhrál Velkou cenu formule 1 a v sezoně 2001–2002 se umístil celkově na čtvrtém místě.

I proto byl pozván na vyhlášení vítězů ankety Zlatý volant, které se uskuteční již 20. února v industriálním prostoru Pragovky v pražských Vysočanech. Zajímavé je, že v minulosti se předávání cen nejstarší české ankety, které se udělují již od roku 1976, zúčastnil i sám Michael Schumacher.

To ale nebude jediné místo, kde budete moct Ralfa Schumachera vidět na vlastní oči. Jen o den dříve si odbude ještě jednu „povinnost“, když v rámci hokejového utkání mezi Spartou a Olomoucí předá v O2 aréně ceny pro nejlepší hráče zápasu.

Otázkou je, zda tentokrát bude chtít odpovídat na dotazy ohledně zdravotního stavu svého slavnějšího bratra. Při své poslední návštěvě Prahy totiž dotazy týkající se Michaela ignoroval.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 pondělí 17. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  13
 • Cože
  8
 • Haha
  7
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
Komentáře