jít naiDNES.cz

První krize ve StarDance? Třeštíková a její taneční partner si nesedli

Taneční partner Radky Třeštíkové Tomáš Vořechovský otevřel Pandořinu skříňku. Veřejně totiž přiznal, že zprvu nebyl z přiřazení k oblíbené spisovatelce příliš nadšený. Právě kvůli tomu prý mezi nimi zpočátku vázla komunikace!

Tráví spolu desítky hodin týdně a na několik měsíců se z nich stávají doslova důvěrníci. Ne vždy si ale taneční páry ve StarDance sednou.

Zatímco doteď o tom soutěžící mlčeli a o jejich hádkách kolovaly jen zvěsti, profesionální tanečník Tomáš Vořechovský natvrdo přiznal, že si s Radkou Třeštíkovou zprvu nesedli.

„Občas je to těžší, ale jinak si myslím, že si rozumíme. Padli jsme si do noty, což je důležité,“ svěřil se Vořechovský na dotaz, jaká je Třeštíková žákyně. A kdyby v tento moment přestal, nejspíš by nikdo netušil, že to mezi nimi kdy vřelo. On ale pokračoval.

„Je to důležité, protože již spolu dokážeme komunikovat. Chvíli mi trvalo, než jsem k ní nalezl tu cestu, ale už se mi to podařilo a je to fajn,“ vysvětlil Vořechovský.

Snad ho Třeštíková za jeho upřímnost nepotrestá třeba tím, že po něm pojmenuje některou z psychopatických postav ve své další knížce.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat