jít naiDNES.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Rosická se stále věnuje práci modelky, stíhá ale i jiné aktivity, například vaření, ve kterém se chce neustále zdokonalovat. | foto: Koláž Expres.cz

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí svůj půvab a stále se může věnovat modelingu, myslí i na zadní vrátka a nespoléhá jen na peníze od manžela. S úspěchem se začala věnovat vaření, což na její postavu naštěstí nemá vliv. Fotbalista Tomáš Rosický (38) má doma hotový poklad!

Manželky slavných sportovců téměř vždy zapomínají na to, že pověsit se na krk bohatému fotbalistovi nebo hokejistovi nestačí. Vždycky je lepší mít svojí práci, koníčky i vlastní přátele. 

Pomůže to zejména ve chvíli, kdy se dotyčný své drahé nabaží a vymění ji za mladší model, což se stává až nebezpečně často. Manželství Tomáše a Radky Rosických však bude jistě výjimkou.

Situace bývá vážnější v případech, když jsou ti dva spolu od dvaceti let a pán domu se ve čtyřiceti rozhodne, že je potřeba všechno změnit, protože chce dohnat vše, co soužitím s jednou ženou „zanedbal“.

Obvykle si proto pořídí motorku nebo silnou káru, pokud ji už dávno nemá, opustí manželku a děti. Nejlépe je taky odstaví od zdroje peněz, aby viděly, zač je toho loket. A dotyčné zbudou oči pro pláč. Rosická je ale úplně jiný případ. Aktuálně se nadchla hlavně pro vaření, s nímž se blýskla i v pořadu Sama doma.

„Ve vaření se stále vzdělávám, doufám, že se pořád zdokonaluji, chodím na různé stáže,“ prozradila Radka, která díky svému učení prošla mnoha prostředími.

„Byla jsem i na cukrárně, dělali jsme brunch. Ten se, myslím, hodně povedl a plánuji i další akce. Sama si pořád netroufnu, spolupracuji s Tomášem Kalinou, který vymýšlí menu a já mu pomáhám,“ nechala se slyšet Radka, která si s kamarádkou Petrou Eliáš Volákovou vyrazila na StarDance.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 neděle 14. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  50
 • Haha
  16
 • Trapas
  15
 • Cože
  14
 • Sladký
  14
 • Tvl
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat