Radka Kocurová jezdí na nákupy metrem: Jakou další celebritu můžete potkat v MHD?

Radka Kocurová není jediná ze slavných, která jezdí MHD. | foto: Koláž Expres/Profimedia

Zatímco některé celebrity hledí na svět natolik z vrchu, že jezdí pouze taxíky a soukromými vozy, jiné se nezdráhají využít k přepravě MHD. V lednu byla takto přistižena například manželka Tomáše Rosického a bývalá modelka Radka Kocurová. A není rozhodně jediná. V pražské MHD můžete potkat například i hvězdu Tvojí tváře nebo dceru Zdeňka Štěpánka z Bohémy.

Bývalá moderátorka, modelka a manželka fotbalisty Tomáše Rosického Radka Kocurová si koncem ledna vyrazila na nákupy s kamarádkami. Překvapivě však pro svou přepravu nevyužila auto, nýbrž metro.

A proč také ne? Městská hromadná doprava je v rozumný čas nejen velmi pohodlná, ale také mnohem rychlejší, než kdybyste jeli na místo určení autem. Minimálně pak nemusíte v centru složitě řešit problém s parkováním.

Kocurová si v metru četla a působila nenápadně.

Kocurová si v metru četla a působila nenápadně.

Radka však není jediná, která pro cestování po Praze využívá společnou přepravu.

Nedávno jsme v tramvaji číslo 6 potkali například herce Miroslava Etzlera, který soutěžil v druhé řadě populárního pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

I když byl dost splavený, vypadal spokojeně.

Někdy jezdí Etzler autem, jindy městskou hromadnou dopravou.

Tramvaj číslo 22 zase využívá postarší herečka z Účastníků zájezdu Jana Štěpánková. Ta navíc disponuje tou výhodou, že má vzhledem k svému věku městskou hromadnou dopravu po Praze zdarma a když není místo k sezení, pokaždé se někdo zvedne a ihned jí některé uvolní.

Jana Štěpánková se MHD nevyhýbá. Má ji navíc díky svému věku zadarmo a každý ji...

Jana Štěpánková se MHD nevyhýbá. Má ji navíc díky svému věku zadarmo a každý ji hned pustí sednout.

Potkat můžete dále třeba i Zuzanu Norisovou s manželem, Tamaru Klusovou s dětmi, Terezu Mátlovou, Agátu Prachařovou nebo Pavla Lišku.

Mnohdy si jich ani nevšimnete. V soukromí, bez stylingu a bez nánosu make - upu totiž vypadají tak obyčejně, že je lehko přehlédnete. Tak se příště dívejte pozorně.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:55 13. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Trapas
  9
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Haha
  5
 • Cože
  4
Komentáře