jít naiDNES.cz

Doktor Hanák trénuje s kulturistou. Plánuje snad Radim Fiala změnu povolání?

Herec se vložil do rukou odborníka ve fitku. | foto: Instagram

Herec známý jako doktor Hanák ze seriálu Ordinace v růžové zahradě na to nevypadá, ale dost si potrpí na svou image. I když o tom sám moc nemluví, chodí pravidelně cvičit do fitness centra, a ne sám. Zaplatil si profíka, který mu má dávat do těla. Chce se stát kulturistou jako jeho trenér?

Herec Radim Fiala nikdy nevypadal, že by své tělo týral pravidelně ve fitness centrech. Ale nenechte se oklamat tím, že se snaží být nad vším nad věcí a ze všeho si dělá legraci. Svou fyzičku totiž bere naprosto vážně.

Aby dostál tomu, že to není nějaká legrace nebo krátkodobé předsevzetí, najal si trenéra. A ne tak ledajakého, ale bývalého reprezentanta v kulturistice Ladislava Kurčíka. Vedle sebe vypadají sice trošku vtipně, Radim takový střízlík, trenér zase jako hora svalů.

Sám herec by pravděpodobně nechtěl být tak „nabušený“, jen by se rád udržoval při síle a třeba vypracoval i nějaký ten sval, aby se při svlékacích scénách při natáčení mohl pyšně ukazovat.

Zatím to vypadá, že to pravidelné cvičení funguje, protože vypadá čím dál tím lépe. Možná za to mohou i šediny, které mu dodávají na charismatu, ale i v tělocvičně na „mučících strojích“ mu to sekne a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. 

Fotogalerie

Komentáře