Nesmělý gentleman a introvert? I slušňák Radim Fiala má rád pěknou společnost

Doktor Petr Hanák – Radim Fiala | foto: Instagram Radima Fialy

V seriálu Ordinace v růžové zahradě hraje Radim Fiala (48) pořádného drsňáka a milovníka žen. Přitom se v soukromí staví do role introverta, který nevyhledává společnost a je rád sám. Jenže jak se objeví sexy holky, neodolá a vyrazí s nimi skotačit. Že by zas tak nesmělý, jak o sobě říká, nebyl?

Sympatický herec Radim Fiala se na veřejnosti ukazuje opravdu jen výjimečně. Když zrovna nenatáčí nebo nehraje v divadle, tráví nejraději čas s rodinou nebo někde v klidu sám. 

Jenže teď udělal výjimku. Jakmile dostal nabídku přijít na večírek jedné renomované firmy a bylo mu sděleno, že tam s ním bude i herečka Jitka Schneiderová (45) či topmodelka Zuzana Stráská (28), neváhal a nabídku hned přijal.

Když byl vedle nich, naprosto pookřál, že mu ani nevadilo se fotit, čemuž se jindy dost brání, nechce být středem pozornosti.

Ale vypadá to, že stačilo dát vedle něj sexy kočky a hned se z introverta stal pořádný kocour salonů, jemuž se krásná společnost líbila.

Samozřejmě ale ve vší počestnosti. Je to šťastně ženatý muž, který by pro svou manželku i dýchal a nosil ji na rukou, i když se také rád pokochá pohlednou ženou. Stejně jako všichni muži.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat