Radek ze Survivoru: Márty je zbabělec a srab, ve hře si chtěl zachránit p*del!

Dalším hostem pořadu Na gauči s Donkor - ostrovní speciál se stal Radek Polomík, jedna z nejvýraznějších tváří letošní řady reality show Survivor. V prvním díle našeho rozhovoru jsme s Radkem podrobně rozebrali aktuální dění na ostrově, strategie jednotlivých hráčů i jednotlivé aliance. Radek také vysvětlil, proč si myslí, že byl Martin Prágr ve hře srab anebo proč míní, že je Mikýř citlivým člověkem. Promluvil ale také o šikaně na ostrově anebo o Jakubovi Bínovi, se kterým chodil do školy a se kterým jej pojí zajímavý příběh.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:06 neděle 29. září 2024. Anketa je uzavřena.

  • 15
  • 14
  • 12
  • 8
  • 7
  • 6
Vstoupit do diskuse
Vezmeme vás na titulní stranu

Freescoot o kauze Kajumi: To, co dělal, není etické. Ale je za tím něco víc