jít naiDNES.cz

Radek Banga na Facebooku léčil lidi jako doktor. Co to mělo znamenat?

video | foto: Koláž Expresu

Je to pokus o vtip, nebo se romský raper Radek Banga zbláznil? Kontroverzní umělec totiž na Facebooku spustil živé vysílání pro své fanoušky, kde si v bílém plášti hrál na doktora. Spoustu lidí mělo z frontmana skupiny Gipsy.cz legraci, někteří ale Bangu brali vážně. Co za tímto šíleným videem vězelo?

Radek Banga, známý romský raper, si zadělal na pořádný trapas. Kontroverzní hudebník, který se proslavil svými vulgárními texty, se snažil zviditelnit živým vysíláním na Facebooku, ale příliš se mu to nepovedlo.

Pětatřicetiletý Rom, který se před časem dostal do křížku s hudebníkem Tomášem Ortelem, na sebe navlékl bílý doktorský plášť a vydával se za lékaře. Jaká má být jeho specializace?

Svým příznivcům se Banga snažil vnutit, že je doktor „hatingu“ a snaží se léčit hatery. Mnoho lidí jen stěží chápalo jeho snahu. „Bolí mě z tebe hlava,“ napsal hudebníkovi například diskutér Šimon Bouša.

Radek Banga ze sebe dělá doktora. Je to normální?

Radek Banga ze sebe dělá doktora. Je to normální?

A přidávali se další, kteří si z Bangy dělali legraci. „Pan doktor je ale z Bohnic, z druhého pavilonu,“ opřel se do romského umělce uživatel Facebooku Beno Ge.

Bangu bere málokdo vážně.

Bangu bere málokdo vážně.

Radek Banga se také dočkal otázky, kterou asi nečekal. Jeden z diskutérů se pětatřicetiletého Roma zeptal, jaký má názor na propuštění Kajínka. „Ten, kdo ho propustil, by měl jít na mou kliniku také,“ odvětil s úsměvem Banga.

Kdo nevěřícně kroutil hlavou nad šaškárnou, kterou Banga otravoval své fanoušky, tak brzy pochopil. Celé video bylo totiž nepříliš povedeným PR na nový videoklip, jenž muzikant chystá.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:59 25. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  114
 • Haha
  24
 • Super
  19
 • Tvl
  18
 • Sladký
  17
 • Cože
  15
Komentáře

Mohlo by vás zajímat