Orion z PSH děsí fanoušky: V rozhovoru vypadal jako po obřím flámu!

9. září 2019
Jsou legendami českého rapu, sami se ale považují až za celebrity druhé kategorie. Slavní PSH si cíleně vybírají akce a rozhovory hlavně proto, že se nechtějí řadit mezi mainstreamové hudebníky, které na ulici pozná každý. Tentokrát vystoupili v pořadu DVTV, aby povyprávěli třeba o svojí nové a údajně i poslední desce. Zaujal hlavně zakládající člen PSH Michal Opletal alias Orion, který dost možná na rozhovor přišel rovnou z pořádně bujaré párty!

Jejich skupina vznikla už v roce 1992 a na rapové scéně jsou legendami i tak trochu raritou zároveň. Všem členům PSH je kolem čtyřicítky, přesto zvládají 150 koncertů ročně. 

Zato jejich nově vznikající deska, která nese název Debut, by měla být nadobro poslední. To si sice všichni mysleli už o Epilogu z roku 2010, pak ale PSH překvapili „návratem“.

„My si s tím chceme hrát, chceme se tím bavit. Když jsme tvrdili, že je to poslední deska, nebylo to tak, a když teď tvrdíme, že je to naše první deska, je to fakt ta poslední. Teď věříme, že je to fakt poslední,“ vysvětlila v pořadu DVTV hlavní tvář skupiny Vladimir 518.

Raper Orion zřejmě na rozhovor v DVTV dorazil rovnou z párty.

PSH v DVTV u Martina Veselovského

Byť to byl podle očekávání zejména on, kdo o dění kolem PSH mluvil, pozornost na sebe strhl hlavně kolega po jeho pravici. Michal Opletal, známý pod pseudonymem Orion, vypadal, jako by na rozhovor přišel rovnou z párty. Byl rudý a jeho artikulace vypadala poněkud zpomaleně. 

Tím spíš ale rozhovor nabral na obrátkách, protože každá jeho odpověď všechny pobavila. Třeba když Orion promluvil o tom, zda se podle něj PSH řadí mezi hudební mainstream, nebo ne.

Raper Orion zřejmě na rozhovor v DVTV dorazil rovnou z párty.

Michal Opletal alias Orion vypadal tak trochu jako po obřím flámu.

„Pro určité lidi ze scény jsme určitě mainstream, pro někoho ne. My se za mainstream nepovažujeme. Já bych řekl, že jsme takové celebrity druhé kategorie, neběhá za námi dvacet lidí a nechávají nás dýchat. Celebrita první kategorie, to je třeba Karel Gott,“ prohlásil Orion.

Ve skutečnosti ale z PSH mohly být klidně celebrity kategorie první. Nebo přinejmenším Vladimir 518, který prozradil, jaké nabídky za svou dosavadní kariéru odmítl.

„Například to byl porotce v SuperStar. Také účastník StarDance, což je výborné, představa mě ve StarDance. Také nechodím do Všechnopárty, dostal jsem dvakrát nabídku. Anebo jsem nevzal nabídku být kurátorem výstavy Karla Gotta. Člověk dělá tahle rozhodnutí a vědomě se udržuje na hranici mezi mainstreamem a nějakou alternativou. Mně i kapele je tam dobře,“ vysvětlil.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:01 7. ledna 2020. Anketa je uzavřena.

  • 48
  • 26
  • 22
  • 21
  • 19
  • 19
Komentáře