Setkání s domnělým asistentem Felixe Slováčka ji srazilo na zem. Drsná zkušenost jí ale změnila život

17. září 2021
Setkání s buranským fotografem Václavem Petrem ji srazilo doslova na dno, pojišťovací poradkyně Pavla Šafrová si ale z rande naslepo, které nedopadlo podle jejích představ, odnesla jenom to nejlepší. Začala na sobě makat a změnila se k nepoznání. Zhubla patnáct kilo a vypadá neskutečně!

Tak tohle rande se nepovedlo. Šestapadesátiletý fotograf Václav Petr se sice do seznamovací show První večeře přihlásil, aby potkal ženu svého života, jelikož ale Pavla nevypadala podle jeho představ, neostýchal se ji veřejně urážet.

„Představoval jsem si třeba nějakou třicítku čtyřicítku, ne takovouhle bárku. Znám všechny, fotil jsem modelky, kdybys viděl, jaké jsem měl holky. Jenomže došly prachy, došly holky. Klasika. To mě asi pánbůh potrestal. Pravda bolí. Člověk řekne, jak to cítí,“ vyjádřil se ne zrovna lichotivě Václav o Pavle, když si myslel, že ho nemůže slyšet. Ona však jeho slova zaslechla a z večeře utekla s pláčem.

Pavlu nepříjemné setkání nejprve srazilo na kolena, ale nakonec ji otřesný zážitek posílil. „V pořadu jsem se rozbrečela nad obrovskou arogancí a buranstvím pana Václava. To byla pro mě darda. On mi vůbec nebyl sympatický svým chováním, byl namachrovaný, egoistický a nudný. Celou konverzaci jsem vedla já, mluvil jen o sobě… Ale přece ho tam nebudu urážet. Stačilo se rozloučit a říct, že už se neuvidíme. Myslím, že má nějaký mindrák, když se chtěl vyšvihnout pomocí kritiky své společnice,“ vzpomíná na setkání s údajným asistentem Felixe Slováčka Pavla.

„Po natáčení jsem si koupila pejska a pravidelně s ním chodím ven. Dokonce jsem zhubla patnáct kilo! Partnera jsem si ještě nenašla, ale užívám si život a na správného chlapa si ráda počkám,“ přiznala Pavla.

Z ostudy kabát tak má akorát muž, který tvrdil, že je asistentem Felixe Slováčka a jeho postelí prošly desítky modelek. Slavný saxofonista sice přiznal, že ho zná, ale dost ostře se od něj distancoval.

„Znám ho, ale je to magor! Vůbec mě nezajímá, co říká, mele páté přes deváté! Jak vidíte, dnes si může říkat každý, co chce. To může být pak asistent každý pikolík, který ti v hotelu odnese kufr,“ zpražil Slováček Václava Petra na dálku.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:41 sobota 15. ledna 2022. Anketa je uzavřena.

  • 19
  • 18
  • 17
  • 7
  • 4
  • 2
Komentáře