jít naiDNES.cz

První Česká Miss nestárne: Kateřina Smejkalová předvedla dokonalé tělo v plavkách

Katka je stále kočka jako za dob svého kralování. | foto: Facebook.com

V roce 2005 se stala historicky první Českou Miss. Tehdejší ředitelka soutěže Michaela Maláčová (48) na ni sázela, myslela, že prorazí i ve světovém modelingu. To se sice Kateřině Smejkalové (36) nepovedlo, ale zato je více sexy než v době svého kralování. Co na ni říkáte?

Bývalá modelka Kateřina Smejkalová, která se nedávno po svatbě přejmenovala na Cinolter, se stala první královnou krásy v soutěži Česká Miss. Její vítězství bylo pro mnohé velkým překvapením, protože byla celkem nenápadná, ale o to víc kultivovaná.

Nakonec se porotě díky svému vtipu a šarmu zalíbila natolik, že jí dali korunku krásy. Jenže místo hvězdné kariéry se najednou po roce ztratila. Po Kateřině se slehla zem.

Místo toho se rozhodla jít jinou cestou. Nechtěla se živit jen svým tělem, ale také hlavou. Přitom při pohledu na nejnovější fotky by z fleku mohla opět na přehlídková mola. 

V plavkách jí to sekne více než v době finále České Miss. Na postavě poctivě pracuje a je to znát. Jen je otázkou, kdy se začne zakulacovat. Má čerstvě po svatbě, tak se očekává, že brzy přijde na řadu miminko.

Než se jí ale bude zvětšovat bříško, podívejte se v naší fotogalerii na sexy snímky téhle pohledné brunetky, která se vzdala kariéry miss, aby se z ní stala odbornice na PR.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat