jít naiDNES.cz

Bývalý ochránce Bartošové uhání Reginu z VyVolených. Chová se jak zamilovaný puberťák

Zdeněk Macura se zakoukal do kontroverzní tanečnice u tyče. | foto: Profimedia.cz

Tento týden je pořad Prostřeno bezpochyby nejbizarnější za celou svojí existenci. U jednoho stolu se totiž sešla ta nejdivnější parta! Kromě bývalého partnera Ivety Bartošové Zdeňka Podhůrského vaří také Regina Holásková z Vyvolených a samozvaný ochránce žen Zdeněk Macura. Ten se do kontroverzní tanečnice zakoukal a dokonce kvůli ní chce být vegetariánem!

V pořadu Prostřeno je tento týden pořádně veselo! Samozvaný ochránce žen Zdeněk Macura se totiž zakoukal do kontroverzní tanečnice u tyče, která se proslavila reality show VyVolení, Reginy Holáskové zvané taky Agia a vyvádí kvůli ní psí kusy!

Protože Holásková celý pořad upozorňuje na skutečnost, že je vegetariánkou a nazývá maso mrtvolami, Macura se rozhodl páteční večer u Zdeňka Podhůrského vegetariánství také okusit.

Regina se za své obydlí nestydí.

Regina je novým objevem Zdeňka Macury.

Namísto masa požádal hostitele o tofu. Svou náklonnost pak Regině dokázal i hezkým gestem.

Když totiž k hostiteli Podhůrskému dorazil věštec a spisovatel Stanley Bradley, Regina se kvůli jeho návštěvě urazila a utekla ven z domu. V ten moment se však servíroval dezert, a tak ho Macura popadl a upaloval za Reginou. „Nesu nám dezert,“ snažil se vlichotit do přízně mladé matky.

Jak to asi mezi Reginou a Zdeňkem dopadne? To se dozvíte už v pátek v dalším díle Prostřeno!

Více detailů z Prostřena i ze svého života však Regina exkluzivně pro Expres.cz odhalí v pondělí v dalším díle Telebrit!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:54 10. března 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  50
 • Trapas
  38
 • Super
  19
 • Tvl
  18
 • Cože
  17
 • Sladký
  13
Komentáře