Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Věra Patt? Kdyby jí nevzali od pusy flašku, tak to Prostřeno nedotočíme, zuří účinkující

  Věra Patt si ve VIP Prostřenu nevyvařila plný počet bodů, zato si ale zavařila na pořádný malér. Bývalá hvězda VyVolených proti sobě poštvala spoluúčinkující i diváky. Těm se nelíbilo její chování. Aby vyhrála, rozdávala totiž schválně po jednom bodu. Problémy dělala i u stolu. Jak si jistě dokážete představit, ani natáčení nešlo zrovna po másle. Redakci Expresu o tom řekli své Karel Frýd a Petr Krejczy, kterému už ale nikdo neřekne jinak, než Pity.

  Ve VIP Prostřenu to už dlouho takhle nevřelo, společnost rozdělila Věra Patt, kterou znají televizní diváci z reality show VyVolení. Kromě toho, že s ní bylo poněkud těžké vydržet u stolu, se rozhodla jít přes mrtvoly a za každou cenu vyhrát. Svoje soupeře tak neférově odměnila za jejich kulinární um po jednom bodu. Že to má k fair play daleko? To Věru nezajímalo. Jenže o peníze jí jít přeci nemohlo, výhra jde totiž automaticky na dobročinné účely.

  „Divím se, že má toto ve svých letech zapotřebí. My se za ty roky, co jsme byli v reality show posunuli. Všichni jsme měli možnost se po zviditelnění nějak uchytit, ona si cestu nenastartovala a zůstala zamrzlá na stejném místě,“ sdělil Expresu Pity. I toho znají diváci z VyVolených, od té doby se ale posunul a aktuálně má třeba vlastní kosmetický salon.

  „Strašně mě to potom překvapilo v televizi. Ani jsme nevěděli, že byla tak zlá, přitom se stále odvolává na to, že je babička, v očích má ale zlobu. To byl přímo arogantní výsměch,“ smutní.

  „Na posledním večeru nám Karel nenalil, všichni jsme si kvůli ní dali nealko. Ke mě do salonu ať nechodí, to by ji tam ženské ukamenovaly,“ dodal s tím, že by se sebou měla něco dělat. Naznačil také, že má Věra dost možná problémy s alkoholem. To Expresu sdělil i Karel Frýd alias Plyšák z Big Brothera.

  „Kdyby jí jeden z účastníků nevzal rozpitou láhev tvrdého alkoholu, co si s sebou vezla, tak by se poslední díl ani nenatočil,“ tvrdí Karel.

  V Prostřenu bude soutěžit velmi vypečená partička.

  „Její den byl od začátku stresující a to nám potvrdila i produkce. O celé tři hodiny se protáhlo natáčení, prostě to Věra nezvládla, pak nás osočila, že budeme taktizovat a že ona bude také. Přitom my ostatní jsme si neuvěřitelně lidsky sedli, prostě jsme se na natáčení těšili a bylo to vidět i po střihu. Věra tuhle pohodu asi nedávala a proto byla takhle zlá a chtěla tu soutěž vyhrát. O výhru přitom vůbec nešlo,“ pokračoval.

  „Neuvědomila si, že bude u lidí za totální krávu a že nám to všem zkazí,“ dodal Karel Frýd s tím, že mu je líto, jakým způsobem se k nim Věrka před kamerami i mimo ně chovala.

  Fotogalerie