jít naiDNES.cz

Velký podvod na Primě. Muž s rakví napálil všechny!

Karel celou dobu hrál. | foto: General Atomics

Týrání nemocného člověka v přímém přenosu nebo velký televizní podvod? To zajímá diváky reality show Prostřeno, které nenechává chladným příběh Karla Ondrky, jenž se díky Tourettovu syndromu, kterým trpí, stal terčem útoků bezohledného podnikatele se sklony k alkoholismu Pavla Pavlouska. Vše je ale jinak. Podle zjištění Expres.cz se tito aktéři pořadu znali ještě před natáčením!

Od první minuty natáčení to mezi nimi vřelo. Pavel Pavlousek Karla Ondrku neustále provokoval a ten mu pod vousy nadával těmi nejhoršími nadávkami. Celá jejich pře vygradovala v den, když vařil Pavel.

Ten si podle informací, které médiím a divákům podala produkce Prostřena, opil láhví tvrdého alkoholu a schválně polil nemocného Karla gulášem. Posléze jej za asistence přechytralé Lindy Bernátové vyhodil od stolu, protože jim vadila přítomnost psychicky nemocného člověka.

Situace se neuklidnila ani den poté, když soutěžící hostil právě Karel. Místo Lindy se do soutěže zapojil její manžel Viktor, který se v týrání Karla k Pavlovi ihned rád připojil. Neustále ho slovně provokovali, což vyvrcholilo scénou, kdy Karel všechny vyhodil ze svého bytu a roztřískal vše, co se mu nachomítlo pod rukama.

Nyní se ale ukazuje, že to bylo vše sehrané!

Karel Ondrka nespí v rakvi, není gerontofil, nechává ve vaně rybičky a rozhodně netrpí Tourettovým syndromem. Již dříve jsme vás informovali, že jde o profesionálního herce a režiséra - čtěte ZDE. Nyní se ale ukázalo, že je konspirace mnohem rozšířenější.

Karel a jeho největší rival Pavel se totiž znali ještě před natáčením. Dokonce se dá říct, že to celé naplánovali společně. Byt, ve kterém se totiž odehrávalo Karlovo vaření, totiž nepatří nikomu jinému než Pavlovi. Tomu patří dokonce dvě třetiny celého domu v Jungmannově ulici v Praze.

Nutno říct, že se Prima tváří, že o tom nic nevěděla. „Tato skutečnost nám není známá. Opravdu nemáme žádný mandát k tomu, abychom lustrovali jednotlivé účastníky. Pro nás jsou tedy skutečně směrodatné údaje, které o sobě uvedou účastníci již ve fázi přihlášení se,“ sdělila Expres.cz mluvčí televize Jana Mrákotová.

Otázkou tak zůstává, kdo všechno ještě tvůrce pořadu takto napálil a zda má ještě smysl, aby se Prostřeno natáčelo. Diváci si totiž stěžují, že to není již o vaření a tvrdí, že se již nebudou na pořad dívat.

Ačkoliv ale televize údajně neměla tušení, že jde jenom o dopředu domluvenou scénku, která ukázala v tom pravém světle Lindu a Viktora, podle zjištění Expresu si vedení televize mne ruce. Takovou publicitu totiž pořad dlouho neměl.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:02 22. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  236
 • Super
  123
 • Haha
  43
 • Tvl
  38
 • Sladký
  31
 • Cože
  27
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat