Pátek 1. března 2024, svátek má Bedřich

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Jen pro muže
  • Sport
  • Video
  • Podcasty
  • Antiyoutuber
  • jít naiDNES.cz

    Kořínková v Prostřenu: Bez podprsenky, zato s drápy z perleti, polévku chlemtá z talíře jako pes

    Stárnout se má s grácií? Na to vám Lenka Kořínková (65) z vysoka kašle. V Prostřenou sice měla opět propagovat zdravou stravu a její oblíbené kytičky a zvířátka, v divácích ale místo toho probudila chuť na bůček, škvarky a chleba se sádlem. „Měla by se najíst, aby nebyla tak protivná,“ poznamenala na její adresu jedna z dam u obrazovky. Od pravdy nebyla daleko.

    „Nevařím u sebe doma, tenhle byt je vypůjčený. Žiju totiž v ateliéru, kde nic není. Jenom kufry. I když tam bydlím už osm let, do té doby jsem se stěhovala asi čtyřiatřicetkrát,“ prozradila Lenka Kořínková, která opět zkouší štěstí v Prostřenu. Velmi macešský vztah má nejen k bydlení, ale i k vaření. I proto překvapí, proč se do pořadu, kde kuchyň a plotna hrají prim, zase „vmezeřila“.

    „Ježiš, to mě nebaví. V cizině na tohle všechno mají asistenty, to nejde prostě,“ ofrňovala se při loupání dýně a čištění zeleniny, aby se pak svěřila, že ji vaření vlastně vůbec nebaví a jídlo bere jako nutnost, ne jako požitek.

    Kořínková, která je známou propagátorkou dělené stravy a také vegetariánkou, hostům nabídla jídla bez masa, laktózy a také bez lepku. Zdaleka ne všechno vařila sama a pro úkol týdne došla do obchodu, i když „by prý žloutkové řezy taky hravě zvládla, ale nebaví ji to“.

    Zatímco s jídlem a prostíráním si hlavu nelámala, outfit nepodcenila. Nechyběl apartní klobouček, perleťové nehty, které jí vadily v kuchyni, zato zapomněla na podprsenku, což vzhledem k jejím vnadám a věku nebyla ve výsledku pěkná podívaná.

    „V Austrálii se to servíruje takhle, že si každý nabírá sám,“ vymluvila se u stolu Lenka, která protinožce zmiňovala velmi často. Hostům dala několikrát najevo, že ji nezajímá, co si o ní a jejím stolování myslí, protože ona to tak cítí a přes to nejede vlak. 

    Možná to byla nervozita a stres, možná taková herečka a lektorka angličtiny opravdu je, v den svého vaření ale působila nepříjemně, uštěpačně a podrážděně, jako by v Prostřenu byla za trest. O soutěžících v závěru místo zábavy prohlásila, že nemají rádi barvy a zářivé oblečení a že jsou nudní a svázaní.

    Diváci měli přesně opačný pocit, těm se zase nezamlouvala Lenka. Při pohledu na Kořínkovou a její vaření se mnozí odebrali pro škvarky, řízek nebo chleba se sádlem a zařekli se, že takhle vypadat nechtějí.  

    „Ona snad má dojem, že výborně vypadá, přitom je od pohledu troska. Vzhled je ale jen jedna stránka. Druhá je duševno a to má ještě pořád líznuté alkoholem,“ odtušila Iva.

    „Měla by se pořádně nažrat, aby jí to obalilo nervy,“ poradila pohublé umělkyni Eva.

    „Vypadá jako vytřepaná partyzánka a křížala dohromady a hlavně ten klóbrc na palici, ten už to nezachrání,“ dodala Alena.

    Fotogalerie

    Ohodnoťte článek
    Hlasování skončilo

    Čtenáři hlasovali do 12:37 středa 18. srpna 2021. Anketa je uzavřena.

    • Trapas
      118
    • Haha
      29
    • Super
      20
    • Tvl
      5
    • Cože
      3
    • Sladký
      3
    Vybrali jsme pro vás

    VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

    Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

    Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

    Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

    Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

    Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...